Wpis z mikrobloga

@Davn: Wykres na 50 lat, ostatni zapis 5 lat temu. Zmiany klimatyczne szacuje się w tysiącach lat, nie w 50 czemu ja odpisuję na zarzutkę
  • Odpowiedz
Nie uważasz, że obserwacja 1 roku (a w zasadzie pół) to trochę mało do wyciągania wniosków na temat klimatu?


@Stanley666: Powiedz mi ze nie potrafisz czytac wykresow bez mowienia ze nie potrafisz czytac wykresow. Zero zaskoczenia ze jestes klimatycznym denialista jezeli uwazasz ze tam sa pokazane wyniki tylko z pol roku xddd
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 9
nikt nie neguje zmian klimatu. Negowany jest wpływ człowieka na zmiany klimatu


@Kazdyziomzbierazlom: pierwszy dzień w internecie?

Nie uważasz, że obserwacja 1 roku (a w zasadzie pół) to trochę mało do wyciągania wniosków na temat klimatu?


@Stanley666: Wykres pokazuje 50 ostatnich lat

Wykres na 50 lat, ostatni zapis 5 lat temu. Zmiany klimatyczne szacuje się w tysiącach lat, nie w 50 czemu ja odpisuję na zarzutkę


@Panas: jest 50
  • Odpowiedz
@Stanley666:

Nie uważasz, że obserwacja 1 roku (a w zasadzie pół) to trochę mało do wyciągania wniosków na temat klimatu?


no chyba że chcesz wyciągnąć wnioski takie, że ocieplenia klimatu nie ma, wtedy wystarczy chłodniejszy wtorek( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wnioski naukowe, podparte dekadami obserwacji i statystyk są jasne i już dawno wyciągnięte. Myślę że OP wrzuca to jako prosty obraz dla ludzi, którzy w naukę nie wierzą
  • Odpowiedz
@Davn: i akurat w naszym #!$%@? kraju musi być zimniej, niż zwykle. Nawet jak cały świat się gotuje to tutaj pogoda dalej nie do życia xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@Ogau: Panie Areczku pogodne dni są dla zarządu, dla Pana mamy susze na zmianę z powodziami, i burze z wichurami pomiędzy
  • Odpowiedz
gazy cieplarniane z wulkanu powodują ocieplenie, te z wydechu samochodu czy z komina już nie?


@Davn: ja mam ostatnio takie głupie pomysły - a co jeśli ocieplenie klimatu jest powodowane przez "generowanie energii z niczego"? O co mi chodzi? Energia, która jest potrzebna cywilizacji z punktu widzenia atmosfery bierze się znikąd. Wydobywamy ropę czy węgiel, które przez setki tysięcy lat nie oddziaływały w ogóle na atmosferę, spalamy je wydzielając ciepło i
  • Odpowiedz
@Davn: Najgorsze w tych zmianach klimatycznych jest to, że ogólnie średnia jest grubo powyżej poprzednich lat a miejscu którym mieszkasz nie możesz cieszyć się latem bo jest 18-20 stopni i co drugi dzień pada :(
  • Odpowiedz