Wpis z mikrobloga

odpal tindera po dłuższej przerwie, trafia ci się laska taka 6-7/10 nie będę wybrzydał, opis spoko, zagaduje, ogląda te same filmy, słucha podobnej muzyki, dwa dni pisania spoko umawiasz się wstępnie na randka, jest akceptacja, potem zauważasz tatuaż na fotce, zagadujesz o to, słyszysz że to 1 z 5, czyli myślisz sobie zaburzenia psychiczne mocno, potem mówi Ci że chce sobie zrobić psyducka na nodze, zaburzenia modzno, pytasz o związki, okazuje się że była 2 lata z jakimś badboyem z niemiec, co ją #!$%@?ł jak wpadał do PL, i związek na odległość + deklarowanie się jako wyzwolona lewaczka, za dużo tego, czas minął, tinder usunięty, kontakt zerwany #tinder #logikarozowychpaskow #blackpill #p0lka
  • 25
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: Z tymi tatuażami to zależy bo teraz jest taka moda. Zależy ile tatuaży, gdzie i tak dalej.

Zresztą nie oceniałbym tak po wyglądzie. Jak jeden typ kiedyś powiedział:
"z alternatywką to przynajmniej wiesz że roz je bie alko o ścianę"

co tłumacząc na chłopskie alternatywki są przewidywalne w swoim zachowaniu.

za to szare myszki to jest najgorszy sort bo to typ całkowicie nieprzewidywalny bo często zakompleksiony.

ideał to laska która
  • Odpowiedz
@janciopan:

Z tymi tatuażami to zależy bo teraz jest taka moda


ulega modzie = zaburzenia psychiczne

To nie jest materiał ani na żonę, ani na matkę - pukasz i znikasz.

I nie mam na myśli tutaj "moda na bermudy",

Robienie wyjątków z "red flagami" prowadzi do tego, że kończy się w związku z borderką.
  • Odpowiedz
@platiumblond:

dlaczego w sumie jest przyjęte ze tatuaże to zaburzenia psychiczne? Ja nie mam tatuaży nie podoba mi sie to, ale bardzooo dużo osób teraz ma


Dla nich jak laska nie jest stłamszoną amebą bez wlasnego zdania to jest red flag. Potem się jeszcze może okazać że nie wiem, chce decydować za siebie, lub nie daj boże nie będzie prawacka konserwatywką a to już nie do przeżycia.
  • Odpowiedz
@platiumblond: robi się badania psychiatryczne , potem statystykę i tyle , 90 procent ludzi w Polsce jest zaburzonych , nadal zaburzenia są różne lekkie i takie przy których nie chcą dać broni do ręki i żebyś strzelała z wyrzutni rakiet w okolicy miasta , już wystarczy jeden taki policjant co się na bani bawił granatnikiem, tylko ci z tatu mają często , poza tym lubię #!$%@?ęte laski z tatu dobrze się
  • Odpowiedz
@Szatan_Krol_Ciemnosci:

Wiecie, ciekawy jestem na ile tak gadacie żeby gadać i wpisać się w te kanony tutejsze a na ile tak naprawdę myślicie?


Sram na kanony tutejsze czy tamtejsze.

Tatuaże, fajki, alkohol, dragi, tymczasowe depresje, dziecko, bogata przeszłość, atencjuszka, itd. = zrywam kontakt

Trzeba być kompletnym #!$%@? by uzależniać swoje życie i szczęście od posiadania dupy, i tym samym obniżać wymagania lub zawężać postawione granice czy też pozwalać by je przekraczać.
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: nikt mu żółtych papierów nie klepnie , tak jak nikt nie beknie za Amber Gold , obstawiam że ma masę teczek na polityków i ich dzieci , pewnie jakieś taśmy zeznania świadków , w kraju takim jak polska generał policji to ma haki i na PO i PiS , i resztę wesołej ferajny.
  • Odpowiedz