Wpis z mikrobloga

A w temacie: podczas wyborów uzupełniających w Rybniku, w ośrodku dla niepełnosprawnych Korwin miał 22%.


@Vealheim: A na ilościowy wynik jak to się przekłada?
  • Odpowiedz
5 głosów.


@Vealheim: Na 22 osoby? Mocna próba.

A tak serio to trochę się ośmieszacie podając takie wartości. Trochę jakby Tusk chwalił się, że wygrał prawybory w III LO w Sosnowcu.
  • Odpowiedz
@Yahoo_: A czy ja gdziekolwiek napisałem, że 22% osób niepełnosprawnych popiera Korwina, że piszesz o wiarygodności próby? Podałem konkretny przykład, konkretnego głosowania - myślę, że interesujący.
  • Odpowiedz
No, ale proszę Cię... 5 głosów?!? Po co w ogóle przywoływać takie dane?


@Yahoo_: Bo to, że jakikolwiek niepełnosprawny głosuje na JKM jest dla wielu ludzi nie do pomyślenia (bo przecież "Korwin ich nienawidzi")?
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Mam podać godziny i miejsca rozmów, linki do wypowiedzi z którymi się zetknąłem w sieci, skany prasy czy jak to sobie wyobrażasz?

Pytasz "po co przywoływać takie dane", odpowiadam, że dlatego iż moim zdaniem "to, że jakikolwiek niepełnosprawny głosuje na JKM jest dla wielu ludzi nie do pomyślenia" i z tego powodu ja informację o głosowaniu przywołałem.

Swoją opinię na ten temat opieram na tym,
  • Odpowiedz
@Vealheim: Nie chce mi się ciągnąć tej rozmowy. Jeśli wg Ciebie 5 niepełnosprawnych przekona kogokolwiek do czegokolwiek to działaj dalej :).

  • Odpowiedz