Wpis z mikrobloga

W aferze Janoszek Stanowski dziwi mnie dlaczego ludzie wspierają milionera Stanowskiego? Polska jest takim krajem, gdzie jak chcesz się dorobić musisz mieć znajomości, układziki. Przykład Stanowskiego doskonale to obrazuje. Typek pochodzi z półświatka piłkarskiego. Zanim założył Kanał Sportowy, który przyniósł mu sławę, rozpoznawalność i miliony na koncie miał znajomości z Borkiem i innymi sławnymi osobami.

W Polsce jedynym sposobem dojścia na szczyt jest kłamstwo. Janoszek biedna dziewczyna z Bielska Białej wygrywała jakieś konkursy miss. Czy myślicie, że żeby dostać rolę w filmach wystarczy ciężka praca, skończone studia? Nie, w Polsce istnieje hermetyczny półświatek aktorski składający się z ludzi, za którymi stoją bogaci rodzice. Przykładów jest wiele - Shtur, Wieniawa, córka Englerta, Weronika Rosati. W filmach ciągle przewijają się te same mordy.

Ja pochwalam Janoszek za kreatywność. Polska jest krajem złodziei, kradną politycy, youtuberzy sprzedają swój scam. Żeby dojść na szczyt musisz być złodziejem.

Pieniądze zarabia się na wykorzystywaniu naiwności innych. Stanowski również zarabia na goleniu frajerów. Sprzedawał gówno warte tomiki wierszy aby zakpić z kapeli. Zarobił na hejcie. Ma znajomości z Mazurkiem, o PiSie nie mówi źle. Goli frajerów na miliony, ludzie wpłacili mu 4,5 mln zł na klub sportowy w przeciągu 1,5h godziny. Na pstryknięcie palcem ludzie skłonni są przelać mu swój hajs

Polska jest krajem biednych ludzi. Uczciwością możesz dorobić się tylko garba. Janoszek doskonale zakpiła z tego półświatka celebrytów, którzy są kreowani na ekspertów w każdej dziedzinie, mediów, dziennikarzy. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, taki stanowski w 1,5h godziny zbiera 4,5 mln, przeciętny Polak bez talentu jest skazany na wegetację. Nikt nigdy tak milionów się nie dorobił na wykształceniu i grzecznym staniu w kolejce. Dla mnie jest to historia biednej dziewczyny z Bielska Białej która zrobiła wszystkich bambuko i oszukała cały parszywy system . Życie jest tylko jedno i gdy los daje ci ch**jowe karty musisz grać jak potrafisz.

#stanowski #janoszek #afera #kanalsportowy #przegryw #polska
black_coffe - W aferze Janoszek Stanowski dziwi mnie dlaczego ludzie wspierają milion...

źródło: obraz_2023-07-30_213936411

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@black_coffe: Stano to taki Mejza. Tylko lepszy a uposledzonymi dziecmi sa kibice pilki kopanej. Ot porownanie. Lubie go. Goli te bezmozgi mistrzowsko i jeszcze nawet fajnie cisnie pociskami po tym plebsie. (ʘʘ)

(Z calym szacunkiem dla prawdziwych kibicow sportowych. Rowniez pilki.)
  • Odpowiedz
  • 17
@bijotai: pokazuje w tym wpisie jake są dysproporcje społeczne, wyobraź sobie że chcesz zostać gwiazdą, sławną aktorką, skończyłeś studia ale i tak to jest za mało bo nie dostaniesz roli gdy nie masz sławnych rodziców, znajomości. Tak funkcjonuje świat. Gdyby istniała sprawiedliwość nie byłoby potrzeby kłamać i kreować się na gwiazdę. Promowani są ludzie z koneksjami, bogaci. Te bajeczki o ciężkiej pracy zostały wymyślone przez milionerów, aby szarzy ludzie myśleli że
  • Odpowiedz
@black_coffe: są normalne castingi do filmów czy seriali i co roku młodzi aktorzy dostają swoje szanse, wziąłeś pięciu aktorów którzy akurat pochodzą z rodzin aktorskich i dorobiłeś sobie pod to tezę, janoszek nie potrafi grać, jest po prostu atrakcyjną dziewczyną i TYLE, a ty robisz z niej świetną aktorkę która MUSIAŁA kłamać żeby się wybić xD zero logiki w twoim całym wywodzie

w ogóle co to za założenie że żeby zostać
  • Odpowiedz
@black_coffe: tak nie funkcjonuje świat. Tak funkcjonuje świat cwaniaków mitomanów, kłamców i nieudaczników, których jest zdecydowanie duzo na tym swiecie. Jeżeli chcesz być jednym z nich i Ci to imponuje to droga wolna. Tak jest prościej, okłamywać wszystkich, bo zanim prawda nalozy buty klamstwo dwa razy ziemie obiegnie. Piszesz glupoty o Stuchrze albo Wieniawie. Są mega utalentowani. A Wieniawa to wiele osobistości przeskakuje, bo jest utalentowana na wielu plaszczyznach i nie
  • Odpowiedz
A ja powiem tak. Jeśli akcja z wyłudzeniem odszkodowania w komunikacji miejskiej jest prawdą to już wystarczy, żeby nazywać ją oszustką i ścigać z urzędu jak przestępcę. Gloryfikowanie jej dokonań jej właśnie tym co p0laczki r0baczki lubią najbardziej, bo chlip chlip biedna dziewczyna, chlip chlip, musiała kłamać, chlip chlip, #!$%@? bogole, chlip chlip, szklany sufit reeeeeeeeee
  • Odpowiedz
@r333m4k444: naiwnością jest wierzenie że czyjaś wyimaginowana osobowość jest lepszym środkiem do osiągnięcia celu niż rzeczywista praca nad sobą. A Julka oczywiscie ze jest utalentowana, bez dwóch zdań, nie dość że dobra aktorka to jeszcze świetną muzykę robi. Promujmy dalej fejki a prawdziwych ludzi nazywajmy naiwniakami, dojdzie do tego że autorytetami będą sztuczni niekompetentni ludzie. Ale co ja tam wiem…
  • Odpowiedz