Wpis z mikrobloga

Mireczki moje kochane i Grażynki cześć! Przychodzę do was z zapytaniem, a zarazem z waszą pomocą... zapewnię jest tutaj wielu z was, którzy podróżują po Polsce i nie tylko.... o co mi się rozchodzi, a no właśnie... dobre pytnie heh, nie no świruję :) Chciałem was podpytać jakiej nawigazji używacie w podróż po naszym pięknym kraju #polska obecnie używałem zawsze #sygic #nawigacja lecz po prostu, mam jutro trasę pierwszy raz do Krakowa i ona mi pokazuję, że będę tam z mojego miejsca zamieszkania jechał ponad 3,30 h... gdy google mapy pokazują mi 2,35 h... nie mam pojęcia szczerze od czego to zależne jest, używałem sygica, ponieważ ma super asystetna pasa ruchu, a jako, że nie jeźdzę na co dzeń po kraju to była dla mnie bajka i ułatwienie.... polecicie mi coś dobrego do nawigacji na androida z asystentem pasa ruchu, tak bym się nie zgubił gdzieś po drodze...? :P Dziękuję, wiem, że na was mogę liczyć... może waze? No chciałem poznać wasze opinie. #android #smartfon #nawigacja #waze #sygic #google #googlemaps #androidauto
  • 10
  • 0
@sberatel: do tego dążę, napisałem Ci przecież, że jedna czyli google maps pokazuję 2,35, zaś sygic pokazuję ponad 3,30... nie wiem czemu i chcę go zmienić bo mimo grzebania w opcjach trasy dalej tak pokazuję, dziwnie, a szkoda bo fajna nawigacja z asystentem pasa ruchu
@fiksbo google pokazuje ci z ruchem jaki jest dziś, wyjedziesz jutro będziesz miał inny czas bo to od ruchu zależy a jak miasto do przejechania to spokojnie różnica będzie sporą. Jutro będą całkiem inne czasy dojazdu.