Wpis z mikrobloga

Dwie sytuacje:

1. Rosja atakuje Gruzję, rozpoczyna się wojna. Prezydent Kaczyński stwierdza, że może to mieć konsekwencje w przyszłości dla Polski, świat nie reaguje, EU rzuca jakieś populistyczne hasełka. Wykonuje więc osobiście naście telefonów do przywódców państw europejskich i światowych. Zebrał poparcia naokoło w tym prezydenta USA który mówi o tym jak ceni odwagę i przywództwo polskiego prezydenta. Z takimi plecami zbiera prezydentów Litwy, Ukrainy, Estonii, Łotwy i jedzie z nimi osobiście na miejsce.

Efekt: Rosja z podkulonym ogonem uznaje swoją porażkę i wojna się kończy.

2. Na Ukrainie, przy naszej granicy niemal wybucha wojna domowa. Siły bierkutu, porównywalne pewnie z naszym harcerstwem pacyfikują naród naszych sąsiadów. Prezydent Polski wyraża nadzieję na rozmowę telefoniczną z janukowiczem a premier w sejmie z palikotem i spółką "planują" rozmowy z "kimś", może w przyszłości jakiś szczyt w sprawie Ukrainy się uda zorganizować, pogadać...

Oto różnica pomiędzy dziećmi, populistami, politykami a mężami stanu.

Tyle Wam dziś powiem.

#ukraina #majdan #wolnaukraina #rewolucja
  • 66
  • Odpowiedz
Efekt: Rosja z podkulonym ogonem uznaje swoją porażkę i wojna się kończy.


@surlin: No chyba #!$%@? nie sądzę. Przecież ci politycy z Kaczyńskim na czele się tylko i wyłącznie ośmieszyli. Ile miałeś wtedy lat? Sześć, że tak to pamiętasz? Ja #!$%@?ę, ale pamięć się zaciera po latach u ludzi.
  • Odpowiedz
@Mikusina: Z nimi nie ma co się kłócić, bo widzę że zapomnieli o wszystkich wpadkach, żenadkach i tym jak denna była to prezydentura, najgorsza w historii Polski. Już Jaruzel był lepszym prezydentem RP od Kaczyńskiego. Ale wiesz, dla nich jesteśmy lemingami, a tylko oni mają rację. Świętą na dodatek.
  • Odpowiedz
@kompocki: Pamiętam dokładnie, na tyle dobrze aby nie działały na mnie hasełka wymyślane i powtarzane przez takich jak Ty. Kłamstwo powtarzane 100 razy nie stanie się prawdą. Prawda jest wyryta w marmurze na pomnikach w Gruzji, Węgrzech itd. a nie na falach tvn :)

@waruiny: :P
  • Odpowiedz
@Mikusina: A gdzie wyczytałeś, że jestem z "pisiorami"? Mnie śmieszą takie osoby jak Ty, co bez żadnego argumentu potrafią rozpoznać kogoś pogląd polityczny. Nie jestem ani z PO, ani z PIS, ani z SLD. Interesują mnie dokonania konkretnego polityka, a nie jego partia.

Ty mi tylko po tych "pisiorach" udowodniłeś, że nie masz żadnych argumentów i jest tak jak pisałem post wyżej.
  • Odpowiedz
@Mikusina: chłopak, odpowiadaj mi na to co piszę. Jakie argumenty do mnie nie przemawiają? Bo nie wiem czy zauważyłeś, ale żadnych nie użyłeś.

Potrafisz tylko wyzywać od pisiorów, bez argumentów. I teraz protip - kto tu zachowuje się jak "typowy pisior"? :>
  • Odpowiedz
@surlin: Cóż za wspaniała retoryka. Dyskusja równie bezcelowa co z fanami JKM.


@kompocki: To Ty, jeżeli nie zauważyłeś jako pierwszy swoje bezargumentowe przemyślenia wrzucasz.

Jak bym chciał sobie w ping-ponga pograć, to bym wyszedł z domu.


@kompocki: Ja bierzesz paletkę i odbijasz piłkę nie miej pretensji do tego, który odbija ją później w Twoją stronę tylko do siebie.

[edit: Dla mnie EOT, w całej dyskusji nie padł ani jeden
  • Odpowiedz
@kompocki: 'Z nimi nie ma co się kłócić, bo widzę że zapomnieli o wszystkich wpadkach, żenadkach i tym jak denna była to prezydentura, najgorsza w historii Polski. Już Jaruzel był lepszym prezydentem RP od Kaczyńskiego'

Adam Michnik śmieszkuje namikro :D
  • Odpowiedz