Wpis z mikrobloga

Dla ojca pewnie jego dzieci są też ważniejsze niż obce. To naturalna sprawa w przypadku rodzicielstwa.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Więc uważasz, że "małżeństwo" w którym Twoja żona za twoimi plecami próbuje pozbawić Twoje dzieci prawo do spadku po Twojej śmierci, ale ty w cale nie próżnujesz i próbujesz zrobić to samo z jej dziećmi jest czymś normalnym i oczywistym? To zdrowa relacja?

Zwykło się mówić, że spółka w której jeden ze wspólników próbuje
  • Odpowiedz
Zabezpieczenie interesów swoich dzieci to p0lka moment? xD


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Toż to tak zwany "red flag" w #!$%@?.
Tu nie chodzi o zabezpieczenie swoich dzieci, tylko #!$%@? dzieci męża.

Jak rozumiem obydwoje razem dorobili się tego domu w przypadku śmierci jednego z nich nagle cześć domu w którym mieszka tylko drugi małżonek. Nagle cześć domu staje się własnością obcych z perspektywy tego małżonka ludzi.


@ToTrocheBardziejSkomplikowane: To pytanie raczej powinno brzmieć "co
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Co tam wyjesz?
Po prostu to jest niesmacznie zachowanie. Ta kobieta to ludzka szmata ktora planuje za plecami przyszlosc wykorzystujac faceta do swoich celow. Nie dziwi mnie ze do 2100 populacja Polski zmniejszy sie drastycznie skoro polskie kobiety są po prostu popierd*lone.
  • Odpowiedz
Wyjasnij czemu uwazasz ze nie mam racji.


@eskejper: Uważam, że jesteś hipokrytą. Mówisz, żeby zapewniła swoim dzieciom przyszłość na własną rękę a jak robi to jak umie to ją szkalujesz. To jak kurde. Ma to robić jak potrafi ale jednak nie ma tego robić jak potrafi? XD beka z ciebie hipokryto.

ktora planuje za plecami przyszlosc wykorzystujac faceta do swoich celow.


@eskejper: Gwoli ścisłości wykorzystuje dzieci swojego faceta, żeby jej
  • Odpowiedz
Uważam, że jesteś hipokrytą. Mówisz, żeby zapewniła swoim dzieciom przyszłość na własną rękę a jak robi to jak umie to ją szkalujesz. To jak kurde. Ma to robić jak potrafi ale jednak nie ma tego robić jak potrafi? XD beka z ciebie hipokryto.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Planuje przyszlosc podstępem, niszcząc przy okazji życie tym które mają do tego spadku pełne prawo. To nie jest normalne zachowanie, świadczy o przebiegłości. Nie tym jest malzenstwo.
  • Odpowiedz
świadczy o przebiegłości


@eskejper: No. I pewnie dlatego jej dzieci będą miały w życiu lepiej niż inne randomowe.

Jestem przekonany, ze oburzylbys sie tak samo jak ja gdyby Twoja wybranka na Twoim łożu śmierci powiedziałaby Ci "wiesz co, ten spadek przejdzie na moje dzieci, Twoje nic nie dostaną".


@eskejper: No to gówno wiesz, bo u mnie do takiej sytuacji by nie doszło.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer
Przecież nawet słowem nie wspomniała, że wspólnie dzieci wychowują.
Dlaczego chce zabezpieczyć przed dziećmi męża? Bo nagadał jak okropna była go niszczy, domaga się kilku stówek alimentów, on ma wyrok już za uchylanie się i zrzuca na swoją byłą rodzinę wszystkie swoje niepowodzenia i przedstawia ich jako tych co chcą usadzić się na ich majątku. Tyle.
  • Odpowiedz
Mój ojciec miał taką partnerkę, ciągle mówiła że chce z nim budować dom, snuła plany i buzia się jej nie zamykała, a w jakiejś rozmowie napomknęła, że musiałby stać na nią "bo on ma aż trójkę dzieci, które by odziedziczyły jego połowę, a ona chce żeby to zostało w jej rodzinie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja widzę w tym złego to, że łapiecie już #!$%@? wszystkie baity możliwe


@murdoc: To ogólnie może być baitem, ale to na pewno nie jest najgłupsza akcja z sądów rodzinnych. Co tam się wyrabia to jest dramat i nie zdziwiłbym się gdyby ktoś zadał takie pytanie, bo tego typu padają.
  • Odpowiedz