Wpis z mikrobloga

@Meserole: na aferkach mówił kiedyś że ma 182cm. Normalny porządny wzrost jak na faceta i to mówię jako kobieta. Poszło w viral bo ludzie wiedzą że to jego czuły punkt i się nabijają, gdyby nic sobie z tego nie robił nikt by do tego nie pił, no ale w końcu zrobił się z tego kontent.
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski: przecież Wardęga ma coś 176/178 a ile wyższy jest od niego Boxdel, więc to niemożliwe. Zresztą wystarczy popatrzeć na konfach jak stoi przy innych typach wysokich i jest równy z nimi a Ferrari, Wardęga i ci wszyscy zawodnicy co są ponad 170 to są niżsi od Boxdela. Na tych wszystkich programach na tle innych ludzi Boxdel zalicza się do wyższych i jest równy innym zawodnikom 180+
  • Odpowiedz
@frikidiki: masz wyżej screena z ostatniej konfy. Buty normalne, podeszwa taka sama jaką ma reszta. Gdzie Druid, a gdzie Boxdel. Do tego boxdel jak stoi z Golą to za każdym razem są tego samego wzrostu, zwracałam nie raz na to uwagę, na podeszwy Boxdela i jak wygląda na tle innych. On ma spokojnie to 182 bo robię już dłuższą analizę, zwracam na to uwagę na konferencjach. Do tego dwa razy byłam
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski: dałam screnna pierwszej lepszej ostatniej konfy. Zwracam od dawna uwagę jaki Boxdel ma wzrost i na jego podeszwy dlatego się wypowiadam na ten temat i ja jestem pewna że nie ma 175, a 180+.
  • Odpowiedz
@Barceloni: on ma podeszwę większą na tym zdjęciu niż ty siusiaka. Widac, ze w środku ma wkładki na podwyższeniu dodatkowo, plus stoi na palcach, bo to typowa poza tego pozera. Także albo jesteś upośledzony, albo ulfik ogarnij się i schudnij
  • Odpowiedz