Wpis z mikrobloga

@ziomekbezpoziomek: AFAIK za tydzień/dwa jeśli wszystko będzie ok możesz mieć pozytywną ostateczną decyzję, wtedy umawiasz się na podpisanie umowy do banku i może zostać uruchomiony kredyt. Ja składałem w Pekao i jestem już na takim etapie, że jak gadałem dzisiaj z rzeczoznawcą to mówił że widział moją chatę, przesłał dokumenty do banku i mówił że już nawet analityk je otworzył, więc jestem dobrej myśli że szybko pójdzie.
@Forgiveno: a jeśli tak to sorki za wprowadzenie w pomyłkę, chociaż do pko bp też składałem wniosek to dostałem tydzień temu smsa z BIKu że mnie sprawdzają a kasy na sprawdzenie nieruchomości jeszcze nie chcieli, więc IMO działają tak samo, czyli najpierw bik i sprawdzanie zdolności, potem pozytywna wstępna zgoda i następnie proszą o wpłacenie kasy na rzeczoznawcę.
@Forgiveno: Dlatego tak pesymistycznie bym nie mówił że sam poczatek, ja składałem do pko bp w tym samym czasie co do pekao (chyba 10 lipca) i w pekao mam już sprawdzoną nieruchomość a w pko tydzień temu dostałem smsa z biku i do tej pory cisza, nawet nie dostałem jeszcze pozytywnej wstępnej zgody.
@ziomekbezpoziomek znajomy złożył przez pośrednika w pierwszym tygodniu lipca w Warszawie, podobno BIK sprawdzony 19, czyli jakieś dwa tygodnie po. Dzień później dzwonił rzeczoznawca. Od tamtego momentu cisza.