Wpis z mikrobloga

  • 0
@SpeedFight Tanio to już było. Nic blisko tramwaju i sklepów nie znalazłem taniej z rynku pierwotnego, zostały same Jagodna, Zakrzowy albo to. Teraz szukam opinii o samym dewie. Rynku wtórnego nie biore już pod uwage, obejrzałem dobre 7/8 mieszkań i to kompletna strata czasu, wszystko powybierane i same gówno zostało. Chyba że jest tam jakiś hak o którymś wiesz? Mi z tych zadupiastych dzielnic podoba sie najbardziej bo nie dość że jest
  • Odpowiedz
@igik1234: same ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja się tylko z powodów cenowy interesuje tymi z okolic ul. Żmudzkiej.
Topole, Robyg nad Widawą i osiedle Jaśmin (Millart tam ciągle nie odblokował kolejnego etapu).
No ale ostatnio w sobotę robyg podniósł ceny 60m^2 z 520k na 550k.... Jaśmin ma taki sam plan.
Ogólnie tam wszystko jest/było po 8500/9000zł/metr

Jak ma być koniecznie blisko tramwaj to zobacz może "Tęczowy raj"
  • Odpowiedz
  • 0
@SpeedFight Fakt teraz widze po zedytowaniu. Miejsce miałbym naziemne i tak brak komórki troche mnie dołuje, ale oczywiście obudziłem się z ręką w dupie i nie znajduje nic co spełnia chociaż 50% moich wymagań gdzie jeszcze w grudniu potrafiłem siedzieć pół dnia na otodomie i znajdywać ok mieszkania. No i teraz albo przepłacić albo szukać dalej, żywot zarobasa jest jednak przeklęty.
  • Odpowiedz
@SpeedFight: Wiem, tylko mówię że z mojej perspektywy Berrytown jednak mniejsze zadupie niż taka Litweska np. A to że jest wszystko przebrane to mi nie musisz mówić, ja byłem team spadkowicz i teraz zostałem z reką w nocniku. Muszę sam siebie hamować żeby się nie poddać i nie wziąć pierwszego lepszego gówna.
  • Odpowiedz
@luckylukk xddd
Ja już miałem prawie dwa razy coś kupić na jagodnie.
Obiema rękami się podpisuje pod tym że to jak dla mnie lepsze berrytown niż dogfield ( ͡ ͜ʖ ͡)
No ale też zostałem z ręką w nocniku...
  • Odpowiedz
  • 3
@SpeedFight @luckylukk Ja w pewnym momencie już byłem umówiony na podpisywanie umowy w Murapolu na Jagodnie (ten nowy ze skośnym dachem), jednak kolega (Hindus XD) z pracy powiedział mi Murapol noł noł, mieszka akurat w jakiś ich kurniku na wynajmie Klecinie no i zaprosił mnie tak. Słychać każde słowo sąsiada, dosłownie pierwszy raz sie z czymś takim spotkałem. Kumpel powiedział że nawet w Indiach takiego gówna nie budują. Odpuściłem sobie no i
  • Odpowiedz