Wpis z mikrobloga

Znowu na niebiesko () Malutkie pudełko 77 x 49 x 32 mm z motywem rozgwieżdżonego nieba świecącego w ciemności na wieczku. Wewnętrzna strona wieczka również zdobiona, z ręcznie formowanymi i malowanymi detalami wypukłymi. Wnętrze podzielone na trzy komory: środkowa z wypełnieniem na gąbce obłożonym niebieskim filcem plus dwie małe komory boczne wypchane barwionym na niebiesko chrobotkiem. Zamknięcie magnetyczne.

Więcej zdjęć w komentarzach, a więcej moich szpargałów twórczych tradycyjnie na #apaturiart :)

#rekodzielo #handmade #tworczoscwlasna #diy #chwalesie #hobby #rozowepaski #niebo #gwiazdy
Apaturia - Znowu na niebiesko (。◕‿‿◕。) Malutkie pudełko 77 x 49 x 32 mm z motywem roz...

źródło: Apaturium_00

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@tenwyklety: To konkretne pudełeczko ma już właściciela, ale można zamówić podobne w dowolnym rozmiarze (niekoniecznie identyczne, ten egzemplarz jest unikatowy). Jakby co, zapraszam do kontaktu na PW celem dogadania terminu i szczegółów :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Franekdolas23: Zdjęcie kiepskie - chwilowo nie miałam lepszego aparatu i było robione na szybko zimniokiem. Po porządnym naświetleniu (farbę fluo trzeba naświetlać, żeby później świeciła w ciemności) efekt świecenia jest też mocniejszy i wygląda jak np. tu.
  • Odpowiedz
@Apaturia: kapitalny pomysł do pierścionka zaręczynowego :) miałam kiedyś Klienta, który zrobił do pierścionka całą szkatułkę, w środku wyglądała jak las :) Myślę że byłby zachwycony, gdyby mógł u Ciebie wtedy zamówić :) ja sobie notuję w pamięci ;) takie tematyczne, unikatowe pudełko... Marzenie :D
  • Odpowiedz
  • 2
@totemy_bizuteria: Dzięki! Pudełko-las brzmi genialnie () Przyznam, że początkowo w ogóle nie celowałam w pudełka na pierścionki zaręczynowe, zawsze bardziej kręciły mnie klimaty fantasy - ale ostatnio coraz więcej osób jest zainteresowanych personalizowanymi pudełeczkami na takie wyjątkowe drobiazgi. Może ktoś kiedyś zamówi pudełko z motywem Jedynego Pierścienia z LotR, to byłby dla mnie projekt-marzenie :D
  • Odpowiedz
@Apaturia: to właśnie do takiego było :) Pierwszy Pierścień Barahira jaki robiłam był pierścieniem zaręczynowym. Był też drugi (ale ten zamieszkał w tradycyjnym pudełku). Coraz więcej Ludzi chce mieć rzeczy niepowtarzalne, unikatowe :) mnie osobiście bardzo to cieszy :)
  • Odpowiedz
@Apaturia: ale drugi... W drugim sama się zakochałam. To była jedna z prac z którymi ciężko było mi się rozstać... :) Kiedyś wrzucę ;) jak odkopię się z pracy :) ale będę pamiętać o pudełkach, bo niektórzy mają tak dużo fantazji (jeśli chodzi o pomysł z pierścionkiem), że takie pudełko byłoby niesamowitym prezentem samym w sobie :)
  • Odpowiedz
  • 1
@totemy_bizuteria: Heh, są takie projekty, z którymi trudno się rozstać, skądś to znam ^_^ Koniecznie wrzuć zdjęcia - jeśli ta druga wersja wyszła jeszcze lepiej niż pierwsza, to musiało być arcydzieło :)
  • Odpowiedz