Wpis z mikrobloga

@janushek: cholernie mi się podoba produkcja na tym albumie, warto było czekać 5 lat na kolejny longplay od Travisa. Jak dla mnie album roku póki co i bardzo ciężko będzie go przebić <3
  • Odpowiedz
@janushek: @kewis94 Zdecydowanie nie zawiódł. Taka mieszanka Dondy/Birds in the Trap Sing McKnight, czuć tu Kanyego (zresztą naliczyłem 3 czy 4 sample od Ye). Na Modern Jam produkcja Manuel De Homem-Christo, beat switch na My Eyes mistrzostwo, zesram sie zaraz. Tylko ten kpop #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 2
@kewis94: produkcja świetna ale ten kpop jednak nie pasuje, fajny jako luźny singiel ale lizaczek przy całej utopii wygląda jak lalka przy Oppenheimerze
Można to uznać jako jakiś bardziej rozrywkowy przerywnik no ale jest coś w tej piosence co mi nie pasuje do całego albumu i nie chodzi nawet o vibe utworu - coś jak wystająca książka na półce, lol


ALE CIESZY MNIE TAKI POZYTYWNY ODBIÓR, JA WIEDZIAŁEM ŻE DOWIÓZŁ PORZĄDNY
  • Odpowiedz
  • 2
zesram sie zaraz. Tylko ten kpop #!$%@?

@pionas1337: fakty

btw mega #!$%@? wyszła z tym koncertem, że jednak go nie będzie a to mogła być wisienka na torcie bo pewnie oprawa by #!$%@?ła te piramidy
  • Odpowiedz
@janushek: zwrotka Teezo Touchdown na Modern Jam (szczególnie ten fragment od 2:20 do 2:30) to jest coś tak dziwnie magicznego że słucham tego fragmentu już 30 raz i cały czas mam ciarki.
Pamiętam że w 2018 słuchałem Astroworld do porzygu i potem przez kolejne 5 lat nie byłem w stanie słuchać Travisa, z tym albumem chyba będzie tak samo
  • Odpowiedz
@janushek: Poza K-Popem to nie widzę za bardzo żadnego utworu, który by pasował jako singiel. W sumie sam utwór nie jest najgorszy, ale odstaje od cholernie wysokiego poziomu całego albumu.

Mnie to bardzo cieszy, że Travis poszedł bardziej w klimaty Rodeo aniżeli Astroworld. Tam były może ze dwa lub trzy skipy dla mnie, a tu praktycznie żadnego. Brakowało mi strasznie tak ambitnego albumu ostatnimi czasy (w sumie Donda była taką ostatnią,
  • Odpowiedz