Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: jako osoba która mieszkała 10 lat w Niemczech daje plus 100 za ta tabelkę wszystko się zgadza xD
Dodalabym że Polak jest klotliwy i emocjonalny jak baba a niemiec męski spokojny darzy do szybkiego rozwiązania konfliktu
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: akurat w niemczech byłem może 100 razy albo i więcej i powiem że chyba trochę mijasz się z prawdą...
jeździłem tam głównie służbowo, giełdy samochodowe, targi sportowe ale też i prywatnie...

tak jak typowa niemka jest brzydka to niemiec jeszcze gorszy...

modeli na targi z PL ogarnialiśmy, modelki też z importu były, ale już nie z PL :)
  • Odpowiedz
@wiesiu2: ale brednie xD chcesz się dowartosciowac ? Moeszkalam w kilku landach i niemcy sa super przystojni a młodzi z dużych miast to już wogole bajka totalna kompleksy wylaza i kłamiesz xD
  • Odpowiedz
@wiesiu2: akurat ty nie jesteś od oceniania urody innych facetów bo dla mnie Niemcy polakow bija na łeb ma szyję uroda
Niemcy są bardzo różnorodni na północy są podobni do skandynawow na zachodzie do Holendrów a na południu wyglądają jak Włosi Francuzi tylko że wysocy
  • Odpowiedz
@wiesiu2: chyba jezdziles do jakichś alternatywnych Niemiec z innej galaktyce hahaha
To co ja widziałam u nich , szczęka jak u księcia z bajki szczupły wysportowany wysoki wzrost piękne włosy bez zakoli często dłuższe zaczesane jak jakiś bogaty lord , dobre buty koszula spodnie w ładnym kroju i kolorze
I uwaga ten Niemiec się nawet umie uśmiechnąć czule a nie mieć obrażona cały dzień twarz xD jakby łaske robił że żyje
  • Odpowiedz
@malebro: tu byś się zdziwił w Polsce nie zwracali na mnie uwagi faceci 5/10 w Niemczech podlizywali się nawet tacy 10/10 xD
Nie masz pojęcia co bredzisz tam można wyrwać super ciacho
  • Odpowiedz
@Linnior88 jestem Niemcem i wątpię żeby taka sytuacja miała kiedykolwiek miejsce, możliwe ze klasyfikujesz karima czy ahmeda jako Niemców co jest mylne i tutaj istnieje szansa ze zerkneli by na p0lke tym samym spojrzeniem którym wybierają nowa kozę w zoologicznym do swojego haremu
  • Odpowiedz