Wpis z mikrobloga

@T0pi5: jak NK startowała, to były początki masowego internetu w Polsce; siłą rzeczy, to nie mógł być produkt dla dziadków; na NK siedzieli na początku urodzenie w latach 80-90; później dopiero obsiadły to dziadki i pewnie o tych czasach piszesz.
  • Odpowiedz
Już zawsze będzie imponował mi zmysł biznesowy oryginalnego założyciela Naszej Klasy. Sprzedał tę witrynę u jej szczytu popularności, dosłownie na krótko przed tym gdy Facebook zaczął ją wypierać i już było wiadomo, że ten projekt nie ma przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lolenson1888: Z tego co pamiętam to ludzie masowo zaczęli odchodzić tuż po zmianie polityki prywatności NK. Fakt, że to było już po zmianie właściciela. Facebook
  • Odpowiedz
@Bosconovitch: Miałem tam konto. Dostałem zaproszenie. Taki VIP tylko dla ubogich XD
A nasza klasa była z początku ok. Jak ludzie po podstawówce rozeszli się w swoich kierunkach to można było postalkować kto co robi ;)
  • Odpowiedz
  • 0
Ktoś miał może jeszcze konto na węźle PLEARN na Uniwersytecie Warszawskim? 93 r., zamierzchłe czasy...

a przed Naszą Klasą był jeszcze sztambuch.pl
  • Odpowiedz
@mirek-zbirek: Peak stron internetowych, jeśli chodzi o design. Wszystko proste, przejrzyste, można dostać się w każde miejsce ze strony głównej zamiast przeklikiwać się przez nie wiadomo ile podstron, żeby znaleźć to, co nas interesuje.
  • Odpowiedz
@dancop: w I połowie lat '90 to tylko na uczelniach internet był. I dyskusje na usenetach trzymające bardzo wysoki naukowy poziom.

Mój tata miał w '93 wideotekę która kręciła niezłe utargi, bo wiadomo wtedy boom na magnetowidy się zrobił i każdy wypożyczał. Całe dane firmy miał na kompie, miał specjalnie napisany do tego program - no, powiedzmy takie bardzo wczesne i prymitywne ERP. Gdzie były fakturki, dane klientów, lista środków trwałych
  • Odpowiedz