Wpis z mikrobloga

#react #nextjs #openai #javascript #programowanie

Zrobiłem stronę i wysyłam do obczajki, można logować przez Google i rejestrować przez email/haslo. Strona to generator obrazków, więc jak potrzebujecie do projektu to za darmo możecie sobie wygenerować - generowałem na nim obrazki do swoich. Przyjmuje prompty po polsku ale lepiej pisać po angielsku.
Link:


lufa08 - #react #nextjs #openai #javascript #programowanie

Zrobiłem stronę i wysyłam...

źródło: 5

Pobierz
  • 20
@lufa08: Panie czarny tekst na fioletowym tle zlituj się, jedynie link w menu kontakt ci działa. Pierwsze odpalenie logowania ze 3 czy 4 razy mi loading screen pokazało, a w zasadzie co jakiś czas pokazuje.
  • 0
@lobo: dzisiejszy commit, threejs na localu często działa, a po deploy'u się bugguje, tu akurat muszę zaimportować wszystkie obrazki naraz, bo teraz przy hoverze ciągle ładuje nowy, zaraz poprawie
  • 0
@lobo: pokaż screena tego tekstu czarnego, bo nie widzę gdzie to, a często na komputerze mam tekst biały na parencie i działa a na mobile nie łapie
@lufa08: Mega prosta strona i prawie 30 MB do pobrania.xD
Na tych stronach nic nie jest optymalizowane. SEO tego czegoś nie istnieje.
Nie wiem czemu wszyscy tak bardzo chcą korzystać z tego Reacta, a nawet obrazków nie potrafią dobrze osadzić na stronie.

O bugach typowo frontowych nawet nie ma co wspominać (błędy animacji, problemy z responsywnością).
Nie zniechęcaj się za bardzo, ale na mnie osobiście to portfolio działa bardzo odpychająco.
lojawyk - @lufa08: Mega prosta strona i prawie 30 MB do pobrania.xD
Na tych stronach ...

źródło: 111

Pobierz
Mireczku, założyłem konto przez Google i mogę tylko dashboard oglądać. Wejście na stronę główną zmusza do ponownego logowania. Wszystko na komórce robię. Poprawisz? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 0
@panDocent: Działam i co piszecie to poprawiam (mimo że deadline jest na przyszły rok z płatnościami i zamówieniami na Niemcy i Holandię), co do tego logowania - jak naciśniesz sign in po wyjściu na stronę główną, to przeniesie ciebie na dashboard. Chciałbyś link do strony głównej na dashboardzie? Dla ciebie wstawię tam tą linijkę!
Duża część kodu jest jeszcze zakomentowana, bo miałem do zrobienia inną stronę a to stało i jest
lufa08 - @panDocent: Działam i co piszecie to poprawiam (mimo że deadline jest na prz...

źródło: 240292405-a5d99cc5-41d9-4e64-adcb-0dee7abdb75e

Pobierz
@lufa08: Te syntetyczne testy też trzeba umieć analizować. Wysoki wynik wcale nie musi oznaczać dobrze stworzonej strony, która będzie bez problemu przetwarzana przez roboty i ludzi, a niski złej.
Przykładowo alty obrazków można uzupełnić czymkolwiek, a można to zrobić jak należy i zarówno odbiorcy korzystający z czytników i roboty będą zadowolone.
Jeśli wszędzie masz praktycznie to samo to co w przypadku, gdy ktoś korzysta z czytnika, obrazek się na załaduje lub
  • 0
@lojawyk:
1. To już naprawione

2. Faktycznie mało intuicyjne - z perspektywy deva wszystko wydaje się proste. Trzeba wejść w backpack żeby zobaczyć samouczek (zrobię redirect do plecaka od razu po rejestracji) - dzięki!

3. Punkt 2. - Zaraz wrzucę automatyczne przeniesienie do plecaka, bo teoretycznie bez obrazków nie powinno być ciebie na dashbordzie.

4. Z racji, że nikt oprócz mnie jeszcze z tego nie korzystał - nie implementowałem tego

Co
lufa08 - @lojawyk: 
1. To już naprawione

2. Faktycznie mało intuicyjne - z perspekty...

źródło: alty

Pobierz
@lufa08: aaa, czyli kliknięcie w nagłówek, który jest linkiem, a wygląda jak każdy inny nagłówek kieruje do strony generowania obrazowo, ok ()

A tak na serio to spoko, fajnie, że się uczysz, jeszcze będziesz mieć czas na poznanie dobrych praktyk UX. Trzymam kciuki za Twój rozwój ( )
  • 0
Co sądzicie o systemie levelowania konta przy generowaniu? Dla użytkowników którzy będą to robili 4fun, a nie otwierali własny sklep na stronie, to może być czymś, co zacheci ich w przyszłości do kupna punktów - konkurowanie w rankingu z innymi użytkownikami (wbić maksymalny poziom jest dosyć ciężko). Póki co za level nie ma żadnych nagród, ale niedługo się za to wezmę. Wysylam screen z systemu levelowania.
lufa08 - Co sądzicie o systemie levelowania konta przy generowaniu? Dla użytkowników ...

źródło: System levelowania

Pobierz