Wpis z mikrobloga

#kuriercodzienny no i doczekałam się drugiej obniżki w ciągu roku w #pracbaza, najpierw z 25zł gwarantowanych na godzinę spadło na 10gwarantowane i 10za każdy kurs, teraz za kurs jedynie 8, znaczy siedząc 4 godziny bez zamówienia dostaniemy 40zł. Złota era kurierki rowerowej i pieszej przypadającej na lata 2018-2020 gdzie kwota 5k za 12h zmiany robiła wrażenie już nie wróci, obecnie do interesu dokładam już trzeci miesiąc z rzędu. Pora szukać innego zajęcia. Zerknę jeszcze na sytuację w innych appkach, ale ogółem finansowo przędzie się ostatnio zdecydowanie kiepsko. Do tego zaczęli nas cisnąć za stłuczone jaja i grozić #!$%@?ą, chociaż nie wiemy co wieziemy w jakiej torbie, a nierzadko musimy budować wieże na wysokość by się pomieścić i konstrukcje typu jaja na dole i wielopak harnasia na górze są konieczne, by się wyrobić i zabrać z towarem, którego nie wozimy na paletach, tylko na własnym garbie. Zupełnie jak w forest gumpie - nigdy nie wiesz na co trafisz, czy papierosy na drugi koniec ulicy, czy cztery arbuzy 4km dalej na 10 pięro bez windy
Pobierz KingaM - #kuriercodzienny no i doczekałam się drugiej obniżki w ciągu roku w #pracbaz...
źródło: obnizkazarobkow
  • 1