Wpis z mikrobloga

@mickpl: No może nie to, ze zabijają. Ale nie mam problemu z wyborem :D Za darmo nikt do roboty nie przyjdzie, ale widząc ceny mieszkań i czytając grupy na fjejsbuku to założyłem ceny z zajebiscie wysokiego C jak się okazuje. Stad odpowiedz na pytanie: skąd ludzie maja na to wszystko pieniądze? odkrywam karty - otóż nie mają. Płacą dużo mniej, niż mówią że płacą. Albo biorą pierwszego wykonawcę wypromowanego na olx'ie
  • Odpowiedz
  • 1
@PanieAreczku: Ludzie z hajsem są, ale nie są tacy głupi jak się wydaje dynamicznym mariuszom XD Sam tego doświadczyłem jak znikały kwadraty wyceniane po 1,6 mln w ciągu kilku godzin. Różnica jest taka, że w tym tempie schodzą wybitne lokalizacje plus (warunek konieczny) bardzo dobrze wycenione z metra. A mariusze próbują opychać zwykłe, deweloperskie mieszkania, wykończone Ikeą, powyceniane na 15k z metra i to się kisi miesiącami.
  • Odpowiedz
@mickpl: to sie kisi od programu socjalnego do programu socjalnego. Bo pozniej przychodzi brajanek z hajsem na wklad od starych i bierze co popadnie. Inflacja zbjana kosztem dwoch pokolen ktore laduja sie w klatki xD
  • Odpowiedz
@Sierpik21: xD do potęgi xD
Buduję dosłownie w tym momencie dom, ekipa mi muruje ściany i to są realne wyceny i realnie wykonana praca. Jeśli miałbym obstawiać to za rok będzie taniej i będę się czuł podobnie jak Ci co płacili w ub. Roku więcej. Ale młodszy nie będę i znam lepsze sposoby na zarabianie pieniędzy więc mi to ROI i wartość domu w czasie koło dupy lata w sumie.
  • Odpowiedz
@mickpl: czyli jak ten wykres czytać
Jak jest teraz 3,6% w stosunku do 32% z 2022, czyli 32+(32*3,6)?
I ten wynik jeszcze jakoś razy to 7,1 z 2021r i wyjdzie o ile większa aktualnie jest cena do VI 2020 roku?
  • Odpowiedz