Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@YourMind: Dlatego lepiej nie korzystać z komunikacji a jak już trzeba to nie siadać.
A typa to do izolatki na stałe najlepiej jak jest niebezpieczny bo ta ręka to się już jako broń biologiczna, chemiczna i masowego rażenia na raz liczy.
  • Odpowiedz
@YourMind: dwa tygodnie temu też straszył mnie jak siedziałem z dupką na słodowej i piłem piwko. Mówił, żeby dac mu browary i hajs, bo inaczej nas dotknie tą reką. Mówię, że spoko, wstaje i udaje, że wyciągam portfel i jak mu #!$%@?ł dwa gongi w ryj to się poskładał jak parasol xD
  • Odpowiedz
@YourMind: Był u mnie na stoisku z owocami, mówił czy mu pomogę, powiedziałem że tak, myślałem że chce jakieś owoce(daję zazwyczaj bezdomnym coś, jakieś brzoskwinie/banany czy pomidorki), pytam co chce a on do mnie że 100 zł go uratuje. Powiedziałem żeby spieprzał go grosza nie dostanie. Po 10 minutach wrócił z babką która zapytała czy rozmienię 100 zł bo chce mu dać 50 zł. Masakra ten typek jest.
  • Odpowiedz
@Talaith ale jeśli typ opluł kiedyś kogoś to powinien siedzieć w więzieniu. To już mocne naruszenie nietykalności. Podobnie z groźbami, wymuszaniem pieniędzy i jedzenia. Jeśli takim ludziom się nie należy "hotel" na policji to komu?
  • Odpowiedz
...ale jeśli typ opluł kiedyś kogoś to powinien siedzieć w więzieniu. To już mocne naruszenie nietykalności. Podobnie z groźbami, wymuszaniem pieniędzy i jedzenia. Jeśli takim ludziom się nie należy "hotel" na policji to komu?


@Gerard_z_Libii: Darmowy prysznic, spanie i żarcie? Za każdą taką groźbę czy czyn należy mu się porządny kopniak na wątrobę.
  • Odpowiedz
@taxi_driver92: Pewnie te środki konserwują mu tę rękę. Do tego robaki żrą gnijące mięso. W Krakowie jakby się sapał to by mu zrobili amputację prywatnie, bez kolejki.

IMO podstawa prawna jakaś by się znalazła żeby go zawinąć i dać pod sąd.
  • Odpowiedz