Wpis z mikrobloga

Super sprawa to musi być dla psychiki dziecka gdy widzi, że rodzic srająć pieniędzmi kupuje przeróżne zbędne głupoty, a jemu na mieszkanie żałuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: ile było sytuacji gdzie młody człowiek dostając mieszkanie w spadku po dziadkach sprzedawał je za psi pieniądz i przeznaczał pieniądze na balety?
Nie znamy sytuacji, może mają swoje powody?
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela:

Czyli nie wiesz czy chłopak kłamie? Skoro rodziców nie stać, to może ich faktycznie nie stać? Może brat obronił magisterkę i dostał mieszkanie, a brat chciałby takie samo w wieku 18 lat? Ale już teoria dorobiona, wybiórczo wyciągnięte to co ci pod nią pasuje.

Te boty są ze mną w pokoju? A wyżej pisałeś coś o uszczypliwości. Nie interesuje mnie plus czy minus, tylko konkretna osoba wyrażająca swoje zdanie, której
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Mała poprawka. Maluch kosztował 20 średnich wypłat, a ja policzyłem dzisiejsze minimalne. Także teraz biedak może sobie pozwolić na auto, na które kiedys nie mógł pozwolić sobie ktoś zarabiający średnie pieniądze. Ehh jak my mamy teraz źle
  • Odpowiedz
@Pleb12:

To w jakiej sytuacji znalazła się dana osoba, jest od niej zależne w (na moje doświadczone oko) 95%

Zapytaj panią sprzątaczkę jak często pije alko, zapytaj ile wydaje na fajki. Bo ja pytałem. I nie ma robola, który nie miałby jakiegoś uzależnienia. Jak kod genetyczny wpływa na pracowitość? Proszę o jakieś wyjaśnienie, bo jestem ciekawy. Mam nadzieję, że nie piszesz bzdur żeby tylko coś napisać pod teorię.


Twoje oko nie
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom:

Pracowitość, to cecha wyuczona, a nie nabyta. Jeżeli uważasz inaczej, to proszę, przedstaw potwierdzenie, bo losowy cytat tego nie potwierdza.

https://www.genetyczne.pl/choroby-genetyczne/ciagle-zmeczenie-przyczyny/


Brawo. Odkryłeś że ludzie chorują. Co następnego? xD Ja np. mam niedoczynność tarczycy, na którą biorę leki oraz nadciśnienie. A popatrz, powinienem się położyć i biadolić że jestem genetycznie poszkodowany i należy mi się mieszkanie xDD

To chyba powinno być jasne, że na "kształt" danej jednostki wpływają czynniki od
  • Odpowiedz
@Pleb12:

Pracowitość, to cecha wyuczona, a nie nabyta. Jeżeli uważasz inaczej, to proszę, przedstaw potwierdzenie, bo losowy cytat tego nie potwierdza.


Sam stwierdziłeś, że pracowitość to cecha charakteru, a ten jest zdeterminowany. Zresztą nie ma się co zachwycać pracowitością w zaspokajaniu zbędnie narzuconych potrzeb. Tak jak wspominałem, nie każdy jest tak tępy aby mu się podobało to w w bezcelowej rzeczywistości.

Brawo. Odkryłeś że ludzie chorują. Co następnego? xD Ja np.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela wszedłem na jego Twittera. Ma 26 lat, wierzy w taroty, jest tęczowym aktywistą, pisze ojkofobiczne wpisy, typ jest odpowiednikiem tiwtterowej Julki.
Zresztą, jak ktoś ma 26 lat to chyba już nie jest czas na liczenie, że Ci rodzice będą dawać pieniądze.
O i doczytałem, że "#!$%@? 3bity jak szalony", a oprócz tego ma czelność chodzić do kina, więc wydaje pieniądze na głupoty zamiast na własne mieszkanie ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela po przejrzeniu jego profilu można odnieść wrażenie, że ma coś nie tak z głową. Co chwilę pisze, że zwalnia się z jakiejś pracy, gdzieś tam że lubi podglądać mężczyzn w przymierzalni, no nie brałbym na poważnie tego, co on pisze.
  • Odpowiedz