Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie jestem z ex od 2 lat, mimo wszystko się we mnie gotuje, jak widzę ją z obecnym, czy to normalne?
Byliśmy że sobą 5 lat, zostawiła mnie po czym po 2 miesiącach znalazła sobie innego- tego kolegę, o którego miałem się nie martwić. Depresja w #!$%@? przez 6 miesięcy. Starałem się utrzymywać kontakt, chociaż jako znajomi, bo mimo wszystko tyle lat się znaliśmy, ale się nie dało zmieniła się o 180°.
Obecnie od ponad roku mam nową dziewczynę, układa się okej, chociaż nie ma takich fajerwerków jak z ex. Byłej nie kocham, nie tęsknię, ale mimo wszystko dostaje szaleju jak tylko widzę ich gdzieś razem, czy jak wrzucą gdzieś jakieś zdjęcie, story.
Da się z tego jeszcze jakoś wyleczyć? Poznań story odpada xD
#depresja #zwiazki #milosc #relacje #zdrada #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 28
  • Odpowiedz
mimo wszystko się we mnie gotuje, jak widzę ją z obecnym, czy to normalne?


@mirko_anonim: tak. to normalna reakcja na przegraną z lepszym samcem. kiedyś któryś z was zostałby wygnany ze stada albo umarł w pojedynku i sprawa załatwiona. teraz musisz sobie z tym radzić, najlepiej przez całkowite i permanentne zerwanie kontaktu.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Ja niedawno wylądowałem w psychiatryku i idę na odwyk, bo sobie przypomniałem o mojej ex, którą prawdziwie kochałem. Miłość to kure%#sko niebezpieczna choroba, bywa śmiertelna. Od teraz jak się będę zakochiwać, to profilaktycznie polecę do psychiatryczka.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mam podobny problem z tym ze to ja byłem tym który skrzywdził, myślałem ze się pogodziłem z tym ze przez własna głupotę ja straciłem a kiedy ktoś „życzliwy” podesłał mi fotki z jej ślubu myślałem ze mnie rozedrze w środku z żalu,chodziłem jak struty przez pare dni i sobie w dodatku rozwaliłem rękę od nawalania w worek bokserski.

Ja ja ciagle kocham i nie mogę zapomnieć.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Niektórzy tutaj dobrze mówią - usuń ze znajomych, insta, tiktok czy gdzie tam jeszcze ją obserwujesz. Odetnij się jak to tylko możliwe. A czy twoje zachowanie jest normalne to zależy. Wydaje mi się, że do pewnego stopnia tak, ale gorzej jeśli wpędza cię to w obsesję/depresję/nałogi. To wtedy już nie jest normalne. Jak masz hajs na to, to pomyśl może nad terapeutą. Zawsze się trochę wygadasz a obstawiam, że z
  • Odpowiedz