Wpis z mikrobloga

Chłop(aczek) jedzie do psychiatry pociągiem ehh.
Niedługo mam plan bez taty pojechać i już się stresuje. Ledwo wsiadłem już spocony cały

Jeszcze będę musiał dwie godziny na miejscu czekać, czego nie cierpię. Nie cierpię być w mieście wśród ludzi.

Oczywiście powiem że mimo leków jestem często przygnębiony, bezradny i czuję że moje życie jest bez sensu bo tylko cierpię.
Lęki jaki były takie są i może się zdiagnozuję na autyzm.
No i problemy z oddawaniem moczu po duloksetynie.
#przegryw #qewnakwadracie ##!$%@? #zaburzenialekowe
qew12 - Chłop(aczek) jedzie do psychiatry pociągiem ehh.
Niedługo mam plan bez taty p...

źródło: temp_file5947560506264489037

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
Nie cierpię być w mieście wśród ludzi.


@qew12: Nawet wtedy gdy nie trzeba z nimi rozmawiać? Przebywać wśród ludzi w jakiejś kolejce do lekarza mogę, byle nie zagadywali, a najlepiej żeby siedzieli w ogóle cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chłop(aczek) jedzie do psychiatry pociągiem ehh. (...) Jeszcze będę musiał dwie godziny na miejscu czekać


@qew12: Nie ma bliżej żadnego aby leki przepisał? Ja poszukałbym bliżej jak chodzi tylko o receptę na leki. Poświęcać tyle czasu to by mnie ch*j strzelił

Niedługo mam plan bez taty pojechać i już się stresuje. Ledwo wsiadłem już spocony cały


To akurat wina upałów a pociąg i tak zawiezie Cię w to samo miejsce co
  • Odpowiedz
@Jechanka urlop wziął żeby przegrywa nazywanego przez siebie samego chłopem zawieść do psychiatry bo ten sie boi sam wyjść do sklepu po bułki. I ten wykop tworzą głównie tacy użytkownicy.
  • Odpowiedz
@qew12: a po co jechać do psychiatry? Ja od początku leczę się zdalnie, przecież na takiej rozmowie tylko się rozmawia, nie jesteś fizycznie badany. Jeszcze dodam, że i dostałem poprawną diagnozę i po jakimś czasie dobrano mi dobre leki, także jest elegancko
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@LukiNyga zawsze się zterapeutyzuje wychodząc z domu
u tego lekarzs nie ma zdalnie
ale no faktycznie można by było jakoś przyjemniej
  • Odpowiedz