Wpis z mikrobloga

No dobra, Kingz Kebab przy Bramie Portowej tymczasowo zamknięty, to gdzie zjeść dobrego kebaba?
Wiadomo, wołam @krucjan
Jadł ktoś w tym drugim Kingz na Mickiewicza, mam spacerkiem 15 minut drogi, warto tam podejść? To będzie ten sam produkt, smak i sosy?
#szczecin
  • 20
  • Odpowiedz
@dzieju41 według mnie warto zjeść na Mickiewicza, do tego też Only jest ok, Berlin kebab również był zjadliwy i odziwo zaskoczył mnie kebab king, jakieś bar raby i makwaki nie umywają się do powyższych
  • Odpowiedz
  • 0
@krucjan: Hmmmm nie mam teraz samochodu (prywatnego), komunikacją to mi nie po drodze do fali. Hmmmm a może tym swoim roboczym osiołkem w drodze z pracy jednak tam skręcić? Tyle pytań bez odpowiedzi.
Taksówkami się nie przemieszczam.
  • Odpowiedz
@dzieju41

Taksówkami się nie przemieszczam.


wiem wiem, taksówki w końcu są tylko dla zamożnych ludzi, szanujących swój czas. nawet nie miałem zamiaru proponować.
  • Odpowiedz
  • 0
@krucjan: Mam dwa samochody, trochę głupio brać taryfę jak jedno auto w garażu a drugie na strzeżonym parkingu. Gdybym miał coś spożywać to bym brał coś dla zamożnych.
Nie śmiałem zamawiać.
  • Odpowiedz
Jeszcze podobno spoko są "kebaby" przy ch molo. Ja standardowo only w fali albo Berlin w Galaxy i zawsze były spoko. Ale uwaga w kaskadzie Berlina bym unikał, znajomy ostatnio tam się zatruł ????
  • Odpowiedz
@dzieju41: na Rapackiego jest też spoko ten TakeOut przez hindusów prowadzony, na pewno gorzej niż na początku (cykl kebaba się powoli dopełnia); ale nadal w mojej topce jeżeli chodzi o jakośc/cena; ale chyba nie masz po drodze
  • Odpowiedz
@dzieju41:
Jadłem ostatnio na Mickiewicza - smakowo spoko, podobny do starego onliego, ale sos ostry jednak za kwaśny.

W onlim nie ma już sosu jogurtowego więc dla mnie odpada, bo nie znoszę czosnkowego, a sam ostry to jednak nie jest to.

Kuzyn poleca na Mierzynie tego nowego, będę szedł przetestować za jakiś czas, może naskrobie drobną recenzję.
  • Odpowiedz