Wpis z mikrobloga

#polandrock
Mógłby mi ktoś napisać jak wygląda sprawa prysznicy na Poland Rock? Wiem, że są płatne, ale bardziej mnie interesuje czy są na otwartej przestrzeni czy to może jakieś kabiny? Jak otwarta przestrzeń to brać strój kąpielowy czy na waleta normalnie ludzie się kąpią? xd
  • 17
  • Odpowiedz
@Cyderek są płatne z ciepłą wodą w kabinach oraz darmowe z zimną wodą (tak było w Kostrzynie, teraz są kraniki). Generalnie wszyscy myją się w jakiś kąpielówkach czy tam w zwykłych spodenkach/gaciach. Niektórzy (lub niektóre ( ͡º ͜ʖ͡º) ) myją się na golasa. Wniosek jest taki że jakkolwiek nie przyjdziesz to będzie spoko.
  • Odpowiedz
@Cyderek w barakach są kapcie weź. Teraz w Czaplinku nie ma pryszniców ogólno dostępnych czyli darmowych z zimną wodą. Są tylko płatne z ciepłą. Za darmo masz wodę ale w formie umywalki
  • Odpowiedz
@Cyderek: jak napisał megasuper. I to nie jest jakoś tak, że "ostatecznie można wnosić" ale kontrola sie krzywo spojrzy na Ciebie. Kontroli żadnej nie ma a ludzie całe zgrzewki nieszklanych normalnie wnoszą. Każdy przychodzi tam z piwem.
  • Odpowiedz
@Cyderek jeśli masz czas to zerknij sobie na regulaminy dostępne na stronie polandrocka. Są tam wypisane wszelkie zakazy, jak np. zakaz używania ognia, kuchenek gazowych. Warto wiedzieć co nieco.
  • Odpowiedz
@Cyderek: Naszykuj przejściówki z 1,3/4 na 1/2 cala do tego nakrętkę z wyjściem na szybkozłączkę 1/2 cala i szybkozłączkę z ok metrowym wężem i ogarniasz mycie się pod kranem bez problemu W kostrzyniu były głównie krany z wyjsciem 3/4 cala
  • Odpowiedz
@Cyderek są płatne za 25zł z ciepłą wodą, ale w tamtym roku jednego razu zdarzyło mi się, że była awaria i leciała normalnie zimna jak z tych darmowych, darmowe są takie jakby kraniki i da się na spokojnie umyć, no ale temperatura zdecydowanie niższa, aaa no i polecam klapki brać bo ja osobiście brzydzę się gołymi stopami nawet po tych płatnych prysznicach chodzić
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Jak jest goły kran bez gwintu to weź do tego jeszcze opaskę zaciskową i goły wąż na kranie zamocujesz opaską. będzie pewnie troche ciekło ale zadanie spełni :D
  • Odpowiedz
@porcjafrytek: ok, nie byłem pewien, bo sam z nich nie korzystałem, dzięki :)
@houk: te, które miałem były takie wkurzające, że trzeba było wciskać przycisk na końcówce kranika, więc jeszcze jakaś metoda na to byłaby potrzebna:) Lotniska mają problem z wodą - w Czaplinku są wprawdzie studnie wykopane rok temu, ale jeszcze potem trzeba wywieźć to, co spłynie.
  • Odpowiedz