Wpis z mikrobloga

Grające mirki gdzie oprócz OLX'a można wystawić jakieś gitarowe graty na sprzedaż?

Reverb - zdziera strasznie, 10% to żart
Sevenstring - mam kilka kostek + parę głośników i raczej chciałbym sprzedać to w kraju niż słać w eter
Grupy na FB - nie mam FB i mieć nie zamierzam

Jest coś jeszcze?

#gitara #gitaraelektryczna
  • 15
@grzmot_cebula: da się, nie wiem czy to naprawili ale kiedyś wystawiałem na lokalnie bo na zwykłym allegro był limit na zdjęcie (max rozdzielczość albo waga) a na lokalnie już nie :D
@grzmot_cebula: Jak ja sprzedawałem graty to z wszystkich stron największy odzew był na facebooku, ale olx też się dobrze trzymał. Jak na olx'ie wystawisz po normalnej cenie to dłużej jak tydzień nie postoi, próbowałbym nawet tutaj na tagu, wiele osób chętnie nie jedną kostkę przygarnie :)
@grzmot_cebula: tak informacyjnie, teraz wystawiłem coś po raz pierwszy w danej kategorii na olx i musiałem zapłacić 1,30 zł za samo ogłoszenie. to już allegro lepsze bo przynajmniej kosi prowizje za samą sprzedaż a nie samo dodanie ogłoszenia xD
Ja wystawiłem ostatnio Ibaneza sa120, to po kilku godzinach miałem już kilka wiadomości i następnego dnia była już sprzedana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale może zbyt tanio wystawiłem.
#olx