Wpis z mikrobloga

@algus: hostingi powinny zablokować w #!$%@? te generatory, albo dać limit do kilku udostępnień dla znajomych. A nie generują sobie terabajty dziennie za darmo nie dając nic od siebie. Utrzymanie serwerów kosztuje.
Pobieranie można mieć za 12zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
@damianooo8: Przecież to nie działa tak jak generator kluczy do windowsa tylko ktoś ci generuje linka za swój wykupiony plan na filebit czy tb7 czy innym rapideo. 10 linków miałeś za darmo, każdy kolejny link to koszt 2 diamenty. Ja miałem 500 diamentów z rekompensaty jak forum cofnęło bo się backup wywalił.
  • Odpowiedz
@JaktologinniepoprawnyWTF: Vorek.pl i exsites (tylko nie pamięam, czy exsites24, czy exsitepl) chcieli żeby płacić nawet za sam dostęp do WYSZUKIWARKI. I to tylko i wyłącznie przelewem. Nie dało się bez płacenia nawet sprawdzić poprzez wyszukiwarkę, czy na warezie jest to czego akurat szukamy.
  • Odpowiedz
Dzisiaj strona działa, jutro nie działa a pojutrze zniknie z neta i pojawi się coś nowego.


@JaktologinniepoprawnyWTF: Nie wiem czy śledzisz temat darkboxa, ale ta sytuacja miała już miejsce minimum 3 razy. A dokładniej rzecz ujmując minimum 3 razy było tak, że na tej stronie ludzie pokupowali jakieś rangi, vipy, diamenty itp. ale coś się im #!$%@?ło z bazą danych i kazali kupować od nowa. Na DarkW (starej nazwie Darkboxa) był
  • Odpowiedz
@101101101: dalo rade tylko trzeba bylo kombinowac bo 2 przegladarki... jako gosc dalo sie korzystac z wyszukiwarki a pozniej trzeba bylo skopiowac link do artykulu aby w 2 przegladarce gdzie bylo sie zarejestrowanym moc zobaczyc liki do hostingu bo dla gosci nie widoczne
  • Odpowiedz
@algus: pisałem o tym gdzieś pod tym linkiem

https://wykop.pl/link/7161601/niedlugo-strony-warez-torrent-moga-przestac-istniec

dlaczego polskie warezy to gówno. Po pierwsze: w tej formie, w jakiej istnieją, to przeżytek. Po drugie adminami są pijawki drenujące użytkowników, które zaraz wprowadzą obowiązkową opłatę już za samo wejście w link do nich prowadzący i po trzecie, to wirtualne skanseny które zatrzymały się gdzieś około 2012 roku. Dziś jest tyle alternatyw pobierania, że bez problemu odnajdziesz to czego chcesz w
  • Odpowiedz