Wpis z mikrobloga

Hej, potrzebuję Waszej pomocy przy jednej odpowiedzi z marketingu internetowego z google. Zgłosiłam do google problem ale od ponad dwóch tygodni bez odpowiedzi, ciasteczka wyczyszczone i nadal nie akceptuje odpowiedzi. Pytanie z sekcji "wypróbuj marketing treści"

Lidia jest studentką zarządzania. W lecie pracuje w dziale marketingu hotelu. Odpowiada za tworzenie i promowanie treści firmy w sieci.

Co powinna zrobić i w jakiej kolejności?
Kliknij, przytrzymaj i przeciągnij elementy w odpowiednie miejsca. Następnie kliknij PRZEŚLIJ.

Moje odpowiedzi na screenie wraz z błędem - czy możecie podpowiedzieć prawidłową kolejność?

#google #internetowerewolucje
dollores - Hej, potrzebuję Waszej pomocy przy jednej odpowiedzi z marketingu internet...

źródło: 20230724_103459

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@dollores jedyne co mi przychodzi do głowy to przesunięcie "Uwzględnić..." po "Stworzyć..." albo ewentualnie po "Opublikować...", choć nie wiem jaki byłby sens takiej kolejności. Szukałaś w internecie, czy może ktoś jeszcze miał podobny problem z tym pytaniem? Może jest coś na ten temat.
  • Odpowiedz
  • 1
@cutecatboy: przeszukałam już Internet po polsku, po angielsku i narazie bez żadnej wskazówki. Może ktoś już napotkał taki problem i tu zajrzy a jeśli Google wcześniej odpisze to również dam znać co było nie tak :)
  • Odpowiedz
@monika13404: Odpisują ale długo to trwa, mnie jak na razie poprosili o film przedstawiający błąd, link do profilu i aktywności. Mają sprawę przekierować dalej.
  • Odpowiedz
@dollores: Opublikować treści
Promować treści
Zdecydować, jakie treści tworzyć i kiedy je tworzyć, biorąc pod uwagę docelowych odbiorców
Uwzględnić wszystkie dostępne kanały
Stworzyć treści

Oto poprawna (oczywiscie według googla) kolejność. Pozdrawiam☺
  • Odpowiedz
  • 0
@he4v3n: czy Tobie ta kolejność przeszła jako poprawna odpowiedź? U mnie niestety błąd wciąż się powtarza a odpowiedzi od supportu googla brak
  • Odpowiedz