Wpis z mikrobloga

Cześć,

Myślałem nad kupnem działki do postawienia domu na zgłoszenie/modułowego ok 70m2 w celu ucieczki z Warszawy przed spalinami powiedzmy 1-2 tyg w skali miesiąca (praca zdalna)

Budżet na działķę +- 200 tyś, z budową mi sie nie spieszy, a biorąc pod uwagę rosnące ceny oraz dostępność działek myślę, że warto sie zainteresować już teraz.

Zależy mi na w miarę szybkim dojezdzie do dzialki i potencjalnie bliskości morza i czystym powietrzu.

Przeglądałem wszystkie oferty na znanych portalach i widzę, że pojawiają sie oferty np z Radunicy, Wiślinki, Żukowa, Chwaszczyna,

Widziałem, ze w miedzy Straszynem, a Otominem jest zakład utylizacji, więc pytanie jak daleko sięga smród z tego miejsca.
W Goszynie jest za to zakład prod spirytusu, ktory ma rownie zle ppinie.
Obok Wiślinki za to jest jest skladowisko odpadów więc rowniez pod znakiem zapytania.

Doradzicie w ktorym kierunku szukać?
dzięki!

#pomorskie #gdansk #dzialka #dom #trojmiasto
  • 7
  • Odpowiedz
@jed1:

Proponowałbym bardziej okolice Cedr, Koszwał i tych okolic. Bardzo dobry dojazd do Gdańska, blisko do 7ki na Warszawę i przede wszystkim nie #!$%@?ą Cie korki na obwodnicy ani smród z wysypiska.
  • Odpowiedz
jantar to juz daleko od gdanska, jest prom przez wisle, ale nie caloroczny,
dojazd latem w sezonie....
radunica raczej spoko, płasko, zulawy.
najlepiej popatrz na google maps jak wyglada okolica, albo pojedz na miejsce i sam ocenisz
  • Odpowiedz