Wpis z mikrobloga

@Matpiotr pozbywają się leniwego szrotu. Realnie szkoda mi - Kante - ale ostatnie lata to człowiek szklanka, 2 mecze i 4 msc przerwy.
Mounta - jeden słaby sezon, ale wcześniej kot.
I tyle… cała reszta to nie ten poziom (w sensie TOP 4, a nie 12 w tabeli ;D).
Kwestia czy uda się ten pomysł rodem z Fify, ściągamy młode talenty uda się…
  • Odpowiedz
@Matpiotr: @Dudek89 Bardzo dobrze, że wyprzedają tych zawodników co powinni. Sporo zastrzyk gotówki, zwolnienie grubego siana na ogromne pensje i wolne miejsce na nowych zawodników. Czy wypali z młodymi? Nie wiadomo. Pewne jest to że z tymi co zostali sprzedani, na pewno by nie wypaliło.
Nowy trener, nowi zawodnicy i czysta karta. Na top 6/7 to jest myślę maks na co można liczyć obecnie i myślę że da radę to zrobić
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Poza Kante, który więcej leczył kontuzje niż grał to polecieli zawodnicy, po których nie widać było by słabe wyniki jakoś specjalnie ich martwiły, ani nie pokazywali jakiegoś wielkiego zaangażowania by je zmienić. Jeszcze tylko Ziyech gdzieś sprzedać.
Szkoda trochę, że nie udało się z Mountem dogadać, no ale z niewolnika nie ma pracownika.

Bardziej natomiast martwi kto przychodzi do klubu, trochę dużo tej młodzieży się zrobiło i może brakować doświadczenia.
  • Odpowiedz
@ZagubionyPodroznik a to, ze Santos, Casadei czy inne młodziki spoko, ale na Premier League trzeba im Roya Keanea obok, było widać w meczu z Brighton. Pomoc w której Gallagher ma dyrygować to pomoc na poziom drugiej ligi, chłopak szarpie i się stara ale ma być dodatkiem do dyrygenta. Słabiutko pomoc wyglądała w meczu z mewami.
  • Odpowiedz