Wpis z mikrobloga

Niby mówią ze ciężko jest byc mega brzydka kobieta przy tym co teraz oferuje medycyna estetyczna, natomiast ja żeby pozbyć się swoich defektów jaka jest cofnięta szczeka potrzebuje ok. 15 tysięcy na aparat nosząc go z 2 lata a potem poddać się operacji na cofnięta szczękę. To jest według mnie niewykonalne, skad mam mieć tak duże pieniadze? #depresja
  • 10
  • Odpowiedz
@kricalke: skąd pewność że to cofnięta szczęka?
1- mawing, sprawdzić na sobie obserwować może pomoże
2- niepoprawne ułożenie szczęk głównie, zębów górnych na dolnych
3- niepoprawna postawa ciała, głowa skierowana w dół
4- zbyt duży procent tkanki tłuszczowej, zredukować do 12-15% i zobaczyć czy efekt będzie dalej postępować
5- Garb w drugą stronę, coś jak cofanie głowy, wysunąć ją trochę bardziej do przodu i zobaczyć czy coś to daje
7- wszystko
  • Odpowiedz
@kricalke: Nie sà to jakieś kolosalne pieniądze. Małe też nie, ale nic czego człowiek nie jest w stanie odłożyć. Jeśli zarabiasz bardzo mało to śmigaj na magazyn w w Niemczech i raz dwa odłożysz. Może i się pomęczysz z jakimiś debilami, ale swój cel osiągniesz.
  • Odpowiedz
@kricalke po tej operacji nosi się jeszcze aparat przez conajmniej rok. Ogólnie tez mi to któryś ortodonta proponował. Nie wiem czy nie lepiej się skonsultować z kimś innym i zobaczyć czy tez to zaproponuje. Jeśli 2-3 niezależnych od siebie ortodontow powie to samo to dopiero wtedy się decyduj na tak dramatyczne kroki. Dużo czytałam o tej operacji i jest to mega beznadziejne bo po operacji nie możesz za dużo ruszać szczeka i
  • Odpowiedz