Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowicze,

Ostatnio postanowiłem odnowić kontakt z 2,5 roku starszą koleżanką z którą jeszcze pół roku temu pracowałem. Dosyć ładna dziewucha, z zamożniejszego domu (nie to co ja xd). Generalnie spotykam się, gratuluje obrony pracy magisterskiej i się ładnie spotkanie toczy. Ona mówi że zerwała z chłopem 2 metrowcem, bo zbyt leniwy jest itd., i że to tak definitywnie już (zapewniała kilka razy). Jest wolna, myślę myślę sobie spoko, zobaczę czy coś z tego wyjdzie. Pozwoliła się na spotkaniu dotykać, myślę jest potencjalnie zainteresowana.
Następne spotkanie po 2 tyg, ponoć home office miała więc była u starszych poza miastem. Myśle ok, chociaż w pewnym momencie coś wyczuwałem. Na msg flirty, serduszka - standardowo.
Spotykam się kilka dni temu... no i informuje ją że mi się podoba. Wtedy ona mówi że to nie tak, źle zrozumiałem, ona tak tylko miała zły czas. Ja myśle że zbyt dyplomatycznie #!$%@?, więc zapytałem czy wróciła do tej #!$%@? 2 metrowej. Ona że tak. No i w tym momencie humor spadł, szybko sprowokowałem wyjście z lokalu.
Na pożegnanie powiedziała że chce kontakt utrzymać i ma nadzieje do zobaczenia.

Ja myśle że potraktowała mnie jak śmiecia, kogoś kto mógłby być ew planem B, wciskała mi że ja sobie dopowiedziałem, ale wiem co słyszałem wtedy.

Co myślicie o tym, na ten moment szacunku do niej nie mam i nie zamierzam podtrzymywać kontaktu. Chociaż może by się to opłaciło?

Dodam że brzydki nie jestem, co prawda niższy nieco. Ale ostatecznie ona zna go dłużej, ma z nim pewne wspomnienia i wiadomo jak się mnie zestawia to jest blado.

#przegryw #simp #rozowepaski #cuckold #logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki #pytanie

Czy utrzymać kontakt?

  • Nie, tak robią simpy 94.4% (168)
  • Tak, może się opłaci (dopisz w komentarzu) 5.6% (10)

Oddanych głosów: 178

  • 13
@Linnior88: dziękuje za twój beznadziejny wpis.
Poruszyłem kwestię majątku żeby sensowniej zobrazować jakie Ew. ona ma spojrzenie na świat i jakich cech może oczekiwać od faceta.
Dla przykładu ona chce być z chłopkiem który jest leniwy, a z takim nie będzie łatwo żyć.

Ale hejtuj sobie dalej, w internecie nic ci się nie stanie
@Chomik-Podlaska87: z leniwym chłopakiem nie łatwo żyć ale za to z takim który patrzy na kasę cudzą i ma pełno zali to już pewnie łatwo xD
"Nie mam do niej szacunku ale będę utrzymywał kontakt bo się opłaci" mam nadzieję że zobaczy z kim ma do czynienia i posłe na księżyc