Wpis z mikrobloga

„Wagnerzyści zaczęli nas nękać, mówią , że chcą jechać na Zachód, na wycieczkę do Warszawy i Rzeszowa! , — Łukaszenka cytuje wypowiedzi członków „Wagnera”.

ps. Stawiam że tym pieprzeniem chce pośrednio wpłynąć na psychikę i morale żołnierzy ukrainy.. w końcu to właśnie głównie w rzeszowie i warszawie są schronione ich rodziny...

#ukraina #wojna #rosja #bialorus
Kumpel19 - „Wagnerzyści zaczęli nas nękać, mówią , że chcą jechać na Zachód, na wycie...
  • 13
@siedze_w_samych_gaciach Zaraz mu Polska da rachunek za akcje przy granicy, że i za płot też będzie wykładał. Można by jak rosjanom pozabierać im jachty i nieruchomości. A Wagnerowców to niech sobie conajwyżej zabierze na wykopki kartofli.. ¯_(ツ)_/¯
@Kumpel19: W Rzeszowie możesz iść 20 minut przez miasto i nie usłyszeć ukraińskiego ani razu. Ja byłem w zachodniej Polsce i tam jest 10x więcej Ukraińców niż w Rzeszowie. Daliście się nabrać na opowieści prezydenta Rzeszowa o 100 tys Ukraińców. We Wrocławiu 18 proc uczniów szkół publicznych to Ukraińcy a w Rzeszowie 1 proc.
@Rogovic: No średnio mi się widzi że nato będzie chciało wjechać do kraju gdzie rozlokowana jest ruska broń jądrowa. To by było proszenie się o jakiś incydent nuklearny albo pełnoskalowe obrzucanie się głowicami.