Wpis z mikrobloga

Redpillowa utopijna wizja trzymania ramy 24/7 - "NIGDY nie okazuj słabości, zawsze bądź silny, alpha, zero emocji" - a potem zdziwienie czemu ludzie popełniają samobója.

Może dlatego, że słuchają takich osób jak ten gość i nie wytrzymują presji tłumienia problemów w sobie - bo to że zawsze mamy udawać silnych i nie okazywać problemów nie oznacza, że one nie istnieją - nie mówisz o problemach na zewnątrz to kumulują się wewnątrz. Silna presja na bycie idealnym i zawsze radzącym sobie facetem ALPHA.

Redpill jako kalka feminizmu dla mężczyzn promuje toksyczną męskość opartą na utopijnej wizji nieposiadania problemów, a to jest nierealne. Bo życie polega na problemach, załamaniach i różnie ludzie z tego wychodzą. I nie w każdym otoczeniu gdy jakiś facet ma problem to wszyscy tracą do niego szacunek, wręcz mu pomagają. Ale no gdy ktoś się otacza samymi redpillianinami to nic dzinwego, że trzeba trzymać ramę 24/7 365 dni w roku, bo twój kumpel tylko czeka na twój błąd, problem życiowy, słabość i żeby ci jeszcze bardziej dowalić i zyskać aprobatę u samicy (przemoc względem słabszych mężczyzn to jeden z naszych męskich mechanizmów sygnalizujących samicy, że zyskujemy wyższą pozycję w stadzie - stąd u redpillaków taka skłonność do jechania po słabszych, bo ich życie jest w 100% dopasowane pod kobiety więc przemocą wobec słabszych osobników własnej płci chcą zabłysnąć przy samicy)

Redpill i toksyczna męskość to czynnik który spowodował największą liczbę samobójstw wśród mężczyzn - bo nawet kobiety tak nie #!$%@?ą o tym byciu silnym i nawet kobiety często wybaczają gdy facet ma chwile słabości. Ale to zawsze faceci o facetach wypowiadają się w pogardliwy sposób, że ktoś, raz na 10 lat ma gorszy moment w życiu - to zgnoić chwasta, słabego faceta, okazał słabość:

FRAJER FRAJER NIE ZNA ZASAD GRY HUE HUE. TRZEBA SILNYM BYĆ, DO WOSJKA BYŚ POSZEDŁ ALBO REDPILL SE POCZYTAŁ I NARYSOWAŁ WYKRES SMV Z PAMIĘCI. CHCESZ SZNUR? MASZ TU DAMY CI TY SŁABY FACECIE, JAK MOŻNA MIEĆ GORSZY OKRES W ŻYCIU I LEKKO OPUŚCIĆ RAMĘ BEKA Z TYPA NIESAMOWITA.

@Oskar_STS @Jah00 @marcus777 @LatajacyJeczmien

P.....c - Redpillowa utopijna wizja trzymania ramy 24/7 - "NIGDY nie okazuj słabości,...
  • 27
  • Odpowiedz
@Rajbond: ale jako człowiek popełniasz błędy i masz gorsze chwile, nie jesteś TERMINATOREM żeby nie okazywać słabości. Grunt to otaczać się ludźmi przy których możesz być autentyczny i słabość okazywać, a nie mówić coś o "uczeniu się manipulacji" xD

Ciekawe jaką manipulacje wymyślił cwaniak na depresję
  • Odpowiedz
i to robisz w stronę kobiet.


@lexico: tak bo to takie proste, tak samo
- nigdy nie wywróć się na rowerze
- nigdy nie zapomnij kluczy/telefonu/portfela
- nigdy nie dopuśc do sytuacji nie wyrobienia się w terminie np w pracy
- nigdy się nie spóźnij
- nigdy nie okaż słabości

no przecież to takie proste? bo istnieje masa ludzi, która zawsze wszystko ogarnia i nigdy nie popełnia błędów xD
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: tego filmu nie widziałem ale widać, że nie masz pojęcia o Red Pill i wprowadzasz ludzi w błąd. W Red Pill nie chodzi o to żeby nie okazywać słabości czy nie szukać pomocy u specjalistów - wręcz przeciwnie, Oni to zlecają, chodzi tylko o to żeby tego nie okazywać swojej partnerce/żonie/dziewczynie bo zostaniesz przez nią zaszufladkowany jako ktoś słaby i emocje i pożądanie się skończą. Masz problem? chcesz się wypłakać?
  • Odpowiedz
ja do Ciebie napisałem grzecznie więc nie wiem po co ta agresja, odniosłeś się ogólnie do Red Pill to Ci odpisałem, o tym kolesiu dowiedziałem się dopiero po jego śmierci a tego filmu nie oglądałem.
  • Odpowiedz
to jak ma się depresję to trzeba z tym postarać się uporać, jeśli zwierzenia przyjaciołom czy rodzinie nie pomogą to zostaje specjalista z NFZ (najtaniej) ale żeby nie było, bo obejrzałem specjalnie dla Ciebie ten materiał DSM ma rację z tym, że nie ma co się obnosić ze swoim nieszczęściem przed całym światem bo On ma Cię wiadomo gdzie i tylko to Ci może zaszkodzić
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Przecież gość mówi, żeby nie upubliczniać tych problemów, bo ludzi i tak to nie obchodzi, a jedynie sobie narobisz nowych problemów okazywaniem słaboci. Brudy pierz po cichu, chodź na terapie czy do psychologa, ale na zewnątrz nie okazuj słabości.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: znasz jakiegoś faceta, który znalazł dziewczynę w czasie gdy miał depresję i to okazywał?
Bo ja nie, a w drugą stronę znam wiele takich przypadków.

Większość kobiet nie wiąże się z emocjonalnymi chłopakami w dołku. Taka jest prawda, mimo że kobiety mówiąc co innego.
Dlatego jeśli masz jakaś depresję to najlepiej okazuj to tylko rodzinie i najbliższym przyjaciołom. Bo w przeciwnym wypadku trudno Ci będzie znaleźć dziewczynę.

Stąd takie podejście
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: mnóstwo ludzi w tym facetów zyskalo na szczerości i mówieniu o depresji, no ale Jak się otaczasz redpillami to nic dziwnego, że trzeba ciągle udawać że jest okej i że jestes niezniszczalny. Bycie redpillakiem to kreowanie życia jak na Instagramie

@damienbudzik no tylko że wątek nie dotyczy kobiet i myślę że chad w depresji zarucha więcej lasek i tak niż redppillak 5/10 z zakolami który udaje, że w depresji nie
  • Odpowiedz
no tylko że wątek nie dotyczy kobiet i myślę że chad w depresji zarucha więcej lasek i tak niż redppillak 5/10 z zakolami który udaje, że w depresji nie jest


@Pozytywny_gosc: to po co piszesz tutaj o redpillu, który skupia się na relacjach z kobietami, skoro ten wątek tego nie dotyczy?

Faceci popełniają samobója głównie z powodu tłumienia problemów w sobie i typ daje rady żeby tym bardziej problemy tłumić w
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Nie, redpill to odpowiedź na stosunek społeczeństwa do mężczyzn, taka jest prawda, że mężczyznami nikt się nie przejmuje, masz wiek emerytalny dla mężczyzn 65 lat, dla kobiet 60 lat, mimo że kobiety żyją średnio 81 lat a mężczyźni 74 lata, to mają wyższy wiek emerytalny, 30% mężczyzn w ogóle nie dożywa wieku emerytalnego, pracują w jakiś ciężkich pracach fizycznych, a potem umierają po zapłaceniu setek tysięcy złotych do ZUS, czy
  • Odpowiedz
bo to że zawsze mamy udawać silnych


@Pozytywny_gosc: Ty nie masz udawać. Ty masz być silny. Bycie alfą to spokój, wyluzowanie, zadowolenie, brak wysiłku i silenia się na cokolwiek, to poczucie humoru i nie traktowanie wszystkieko poważnie. Ty po prostu nie wiesz o co chodzi w redpillu. Zobacz - wapniakowi się udało. Przyczyną depresji i problemów jest często brak wzorców i brak ojca, który gówniarza naprostuje i który pomoże rozwiązać problemy
  • Odpowiedz