Wpis z mikrobloga

#pracait #programowanie #freelance
Pracuje ktoś z was w wynajmowanym biurze lub biurze typu cowork? Jak wrażenia, plusy minusy tego?
Nie znoszę pracować w domu i zastanawiam się nad wynajęciem sobie biura właśnie w coworku, ale jednoosobowego lub właśnie na otwartym i szukam opinii.
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: U mnie jest ten szczegół, że lubię mieć kontakt z ludźmi. A poza tym robiłem przeliczenie i wychodzą podobne kwoty po wliczeniu administracyjnych + sprzętowych. Teraz kwestia opinii pracy właśnie w takim miejscu, a nie dlaczego nie zwykłe biuro

minus ze trzeba dojezdzac z domu do biura.

mały minus, zwlaszcza, ze meiszka w trojmiescie i mam nawet kilka takich biur obok siebie. A to nie jest tak, ze tam sa
  • Odpowiedz
@Roballo: jak lubisz ludzi to zaproś znajomych do swojej willi na workation. Do mnie do mieszkania wpadaja i jest git. Chate dopiero będę budowal. Już widzę jak w coworkingu masz monitor porzadny, ekspres albo kawe
  • Odpowiedz
@Roballo:

U mnie jest ten szczegół, że lubię mieć kontakt z ludźmi.


czyli do biur typu cowork ludzie idą bo np nie mają warunków w domu bo przykładowo dwójka dzieci nie rozumie, że ojciec jest w pracy, a przychodzi wykopek i chce z nimi gadać bo lubi ludzmi? daj im spokój chłopie, pisz sobie ze znajomymi na mesendżerze albo rozmawiaj przez telefon, no chyba że znajdziesz tam podobnych sobie xD to
  • Odpowiedz
U mnie jest ten szczegół, że lubię mieć kontakt z ludźmi.


@Roballo: A nie możesz po pracy chodzić na jakieś imprezy, czy spotkania kółka szachowego? :D Chyba że nie umiesz wytrzymać sam ze sobą te 6-8h dziennie no to masz problem
  • Odpowiedz
@Roballo: Wiem o co ci chodzi w ,, kontakcie z ludźmi" mi też osobiście lepiej się pracuje jak mam coś ciężkiego do ogarnięcia wśród ludzi którzy też pracują, nawet nie muszę z nimi gadać, ale sama obecność. No i sam wystrój, porządek podoba mi się. To że mogę kawki się napić dobrej z ekspresu. Wynajęcie osobnego biura chyba sporo kosztuje, a samo miejsce to lipa, chyba że odpowiada ci praca na
  • Odpowiedz