Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! (ツ)

prosiliśmy Was ostatnio o feedback dotyczący wykopowych aplikacji mobilnych. Wasz odzew był ogromny, za co bardzo mocno Wam dziękujemy - jesteście wspaniali, wiecie? () Wszystkie zgłaszane przez Was tematy zostały przeanalizowane przez zespół i rozpisane. Dziś wracamy do Was z pierwszą paczką gotowych zadań - pozostałe zadania będziemy realizować w kolejnych aktualizacjach.

No dobrze, a teraz przejdźmy do konkretów. Poniżej lista zmian i poprawek, które wdrożyliśmy ( ̀_́)

1. W aplikacji androidowej:
- dodaliśmy mini edytor w szczegółach wpisu i znalezisk;
- poprawiliśmy dodawanie zdjęć z aparatu;
- naprawiliśmy błąd z podwójnymi komunikatami;
- poprawiliśmy otwieranie linków;
- zmieniliśmy wygląd strony tagu;
- dodaliśmy liczbę osób obserwujących tag;
- poprawiliśmy również weryfikację SMS;
- dodaliśmy wyświetlanie gifów;
- w czarnych listach poprawiliśmy ikony i belki informacyjne na stronie tagu;
- usprawniliśmy wiele innych drobniejszych elementów.

Aktualną wersję aplikacji androidowej zawsze znajdziecie pod tym linkiem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

2. W aplikacji dla iOS:
- zwiększyliśmy rozmiary przycisku plusowania wpisów na Mikroblogu;
- naprawiliśmy problem związany z dodawaniem zdjęć, np. w prywatnych wiadomościach;
- dodaliśmy obsługę gestów (odświeżanie komentarzy, zamykanie swipem podglądu zdjęć);
- naprawiliśmy kierowanie z powiadomienia wewnętrznego do odpowiedzi na komentarze w znaleziskach;
- na stronie tagu poprawiliśmy odświeżanie - teraz odświeżanie zaciągnie najnowsze treści;
- wdrożyliśmy wiele innych usprawnień UX (m.in znijkające ikony w trybie OLED).

Aplikację iOS możecie pobrać na stronie:
https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

---
A teraz - jak zwykle już w takich wpisach - poprosimy Was o podzielenie się kolejnymi pomysłami, sugestiami, opiniami, propozycjami dotyczącymi naszych aplikacji. Pamiętajcie by zaznaczyć w komentarzu czy Wasza sugestia dotyczy android/iOS/wersja mobilna - ułatwi nam to bardzo zadanie (ツ) Zamieniaaamy się w słuch!

[Marka własna; autoreklama]
#wykopchangelog #wykop #android #wykopnaandroida #ios #wykopios
Pobierz wykop - Dzień dobry, Wykop! (ツ)

prosiliśmy Was ostatnio o feedback dotyczący wykopow...
źródło: aplikacje
  • 139
@JedenRabinPowieTak @15wzwisie czyli trzeba zmienić przyzwyczajenia i klawiaturę. na 2 innych wbudowanych ale też bazujących na google też nie działa. już nie pamiętam wersji i nazwy. problem rozwiązany. trzeba zmienić klawiaturę na coś bez literki "g".

od miesiąca nie działają mi mapy google. poszła jakaś aktualizacja i przestało pobierać mapy. też tak macie czy to już unikalny przypadek? yanosik bardziej mi się podoba ale GUI mało intuicyjne
A czy apka ma opcję ukrycia contentu mizogińskiego i przegrywskiego? Po ostatnich wydarzeniach, i tym jak społeczność pokazała, "na co ją stać", brzydzę się częścią ludzi, którzy się tu wypowiadają.

Jeżeli naprawdę nie mogą być banowani tak samo, jak by byli gdyby to samo, co o Polkach, napisali o Afrykańczykach, Żydach czy Romach, to wypada chociaż dać opcję ukrycia ich contentu. Uprzedzając - mam wszystkie oczywiste tagi na czarnej, ale towarzystwo wylewa
Android: aby wykopy, w które wszedłem/przeczytałem/otwarłem jakoś sie wyróżniały na liście, np. lekko jaśniejszy tytuł, może jaśniejsze tło krótkiego opisu.
@wykop: po co ta aplikacja mobilna? Jest przecież strona w PWA i to wystarcza na telefony.

Byście skupili się na wersji mobilnej strony, to byłoby lepiej. A tak musicie robić dwa razy to samo i w żadnym nie jest dobrze.

Aplikacja mobilna nic nie daje. To że wolno działa, to wina backendu, więc tutaj nie ma różnicy.
@wykop przeglądając swój profil przy komentarzu nie mam na rozwijanej liście pozycji "lista plusujacych", dopiero jak wejdę w konkretny wpis to ta pozycja się pojawia.

Dlaczego usunęliscie listę plusujacych która była pod wpisem/komentarzem?

Esit: nie ma też pozycji edytuj i usuń xD

Picrel
Pobierz Semigod - @wykop przeglądając swój profil przy komentarzu nie mam na rozwijanej  liśc...
źródło: temp_file4396616958621589187
@wykop dlaczego do dnia dzisiejszego nie działa wejście na górę poprzez dwukrotne kliknięcie ikony GŁÓWNA albo MIRKO?? jak człowiek zjedzie na dół powinno się kliknąć dwa razy i siup na górę! iOS