Wpis z mikrobloga

  • 4
@nat_soc: Diablo 4 jest moja pierwsza grą z serii i w zasadzie w tego typu produkcje nigdy nie grałem. Dla mnie zabawa jest bardzo przyjemna, a bardziej jest dodatkiem do słuchania podcastów, programów w necie.
  • Odpowiedz
@rz3zni4: Rzuciłem okiem na ten karnet bo myślę sobie 43zł to tam #!$%@? mogę kupić. Ale jak zobaczyłem co jest do odblokowania za darmo to się za głowę złapałem. Biedackie skórki broni i ten żenujący "zestaw rzemieślnika", którego nie można skompletować bo zasrany turban jest tylko w wersji płatnej karnetu. Poza tymi biedaskórkami jedyne co można dostać to popioły, sztandar dla konia i jeden tytuł gracza który mi koło dupy wisi.
  • Odpowiedz
@rz3zni4: mialem wersje ultimate wiec mam juz kupiony, chociaz prawde mowiac to jeszcze ani razu go nie otworzylem

@nat_soc Jak nie grales to na start bym polecil diablo 2 - z poczatku latwo ogarnac nawet dla kogos kto nigdy nie gral w gry komputerowe, a potem sie rozkreca i coraz bardziej komplikuje. Ogolnie gra na pierwszy rzut oka nudna ale duzo zyskuje przy blizszym poznaniu.

dodatkiem do słuchania podcastów, programów w
  • Odpowiedz