Wpis z mikrobloga

Poszedłem se do apteki bo lek na receptę i nie ma, pani sprawdziła 5 hurtowni i też nie ma xD Roczna recepta, już jedno opakowanie wykupione, to gdzie indziej już nie mogę iść. #!$%@? nawet lekarstwa nie kupisz bo nie ma i #!$%@? xd Nie dość że 80 złotych kosztuje, to i tak nie ma.
  • 22
  • Odpowiedz
@wfyokyga: też tak raz miałem, obszedłem wszystkie apteki w okolicy i w żadnej nie było, okazało się że to jakiś przestój po stronie producenta i pod koniec tego samego miesiąca lek był znów dostępny. W twoim przypadku to jest brak tylko w tej jednej aptece, czy ogólnie?
  • Odpowiedz
  • 1
@cutecatboy Nie mogę już gdzie indziej, bo to roczna recepta i jedną już wykupiłem, miesiąc temu. Wątpię żeby było w innych, 10 minut przy mnie sprawdzała hurtownie i nigdzie nie ma. Mam jutro przyjść, może coś się zmieniło.
  • Odpowiedz
@wfyokyga: te apteki są dziwne, ostatnio w jednej nie miał leku, z hurtowni tez nie bo nie ma, a najbliższa apteka gdzie niby jeszcze jest, to 3 przystanki dalej. Poszedłem do kolejnej apteki w bloku obok i dostałem od ręki
  • Odpowiedz
@wfyokyga: ja mam spięte biodro, od jakiegoś czasu próbowałem coś ćwiczeniami z tym porobić ale słabo szło to pomyślałem że pójdę sb na masaż żeby mi go pomasowali bo kiedys znałem właścicielkę tego salolnu a tam patrzę na fejsa że mają permanentnie pełne obłożenie i żeby się nie dziwić, że termin trzeba rezerwować na 2 miesiące w przód XD
  • Odpowiedz
@wfyokyga: także mi się odechciało i zacząłem , się dociskać do piłeczki takiej małej twardej i nawet jakby pomagało poza tym że idiotycznie wyglądam jakbym szafe próbował ruchać XD nikt mi na szczęście przez okno nie zagląda
  • Odpowiedz
@wfyokyga: Niektórych leków nie ma nawet po kilka miesięcy. Są nawet takie, które lekarz może przepisać, ale nie ma ich od kilku lat bo producent się obraził i stwierdził, że nie będzie ich sprzedawał w Polsce xD
  • Odpowiedz