Wpis z mikrobloga

@szurszur: Oni się dają dość łatwo zidentyfikować również przez zwykłą głupotę, ale oczywiście masz rację, że często się jeszcze dodatkowo podkładają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
#!$%@?, meni zastanawia kto używa tego zwrotu u nas, widziałem to tylko u ruskich trolli na wykopie, może to jakieś tłumaczenie z ruskiego błędne:)?


@siedze_w_samych_gaciach: Moim zdaniem propagowane to jest poprzez grupki kamractwa, trole itp. bo niektóre zwroty w przestrzeniu pojawiaja sie nagle i w dużej ilosci. Nic nie było, a potem wchodzisz i nagle tag zawalony okreslonym zwrotem.
@szurszur: Za dzisiejsze perfidne słowa Ukraińskiego premiera nazisty nie ma miejsca na szacunek do ukraińców, żeby po tylu miesiącach Polskiej katorgi, Polskich wyrzeczeń nie potrafić podziękować Polsce, ale z taką wstrętną banderowską pretensją oskarżać nasz kraj, to jest to przekroczenie wszelkich granic i dobrego smaku.

Równie dobrze mogą swoje zboże które nie spełnia norm UE transportować przez Węgry i Rumunię, ale Węgrzy i Rumuni pokazali gdzie mają banderowską kulturę.
@szurszur: Rodzina (polska) od strony mamy pochodziła z tamtych terenów (terytorialnie pół na pół). Dziadek walczył (z wieloma odznaczeniami) podczas II WŚ. To co mi babcia opowiedziała o "wyczynach" ukraincow na polskiej ziemi to zakrawa o abstrakcje. Dlatego nigdy żaden ukrainiec nie będzie dla mnie bratem ani sprzymierzeńcem. Mentalnie to ruska swołocz. Z resztą macie już przypadki jak ten "kraj" panoszy się w Europie.