Wpis z mikrobloga

Zauwązylsicie, że prorsyjskie trole łatwo daja sie zidentyfikowac poprzez używane zwroty?
Dawniej były to USrael, UPAdina itp. Od niedawna ten element jak na zawołanie używa zwrotu ''widlarze''.
To dobrze, bo to ułatwia orientacje i wyłapanie jednostek o antypolskich pogladach.

#ukraina #rosja
  • 16
  • Odpowiedz
@szurszur: Oni się dają dość łatwo zidentyfikować również przez zwykłą głupotę, ale oczywiście masz rację, że często się jeszcze dodatkowo podkładają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szurszur: co ciekawe, najczęściej osobniki stosujące lub wręcz tworzące tego typu neologizmy, jako pierwsze się oburzają, gdy zobaczą "w Ukrainie", które było już stosowane prawie 2 wieku temu (np.: u Tomasza Padury) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
#!$%@?, meni zastanawia kto używa tego zwrotu u nas, widziałem to tylko u ruskich trolli na wykopie, może to jakieś tłumaczenie z ruskiego błędne:)?


@siedze_w_samych_gaciach: Moim zdaniem propagowane to jest poprzez grupki kamractwa, trole itp. bo niektóre zwroty w przestrzeniu pojawiaja sie nagle i w dużej ilosci. Nic nie było, a potem wchodzisz i nagle tag zawalony okreslonym zwrotem.
  • Odpowiedz
@szurszur: Za dzisiejsze perfidne słowa Ukraińskiego premiera nazisty nie ma miejsca na szacunek do ukraińców, żeby po tylu miesiącach Polskiej katorgi, Polskich wyrzeczeń nie potrafić podziękować Polsce, ale z taką wstrętną banderowską pretensją oskarżać nasz kraj, to jest to przekroczenie wszelkich granic i dobrego smaku.

Równie dobrze mogą swoje zboże które nie spełnia norm UE transportować przez Węgry i Rumunię, ale Węgrzy i Rumuni pokazali gdzie mają banderowską kulturę.
  • Odpowiedz
@szurszur: Rodzina (polska) od strony mamy pochodziła z tamtych terenów (terytorialnie pół na pół). Dziadek walczył (z wieloma odznaczeniami) podczas II WŚ. To co mi babcia opowiedziała o "wyczynach" ukraincow na polskiej ziemi to zakrawa o abstrakcje. Dlatego nigdy żaden ukrainiec nie będzie dla mnie bratem ani sprzymierzeńcem. Mentalnie to ruska swołocz. Z resztą macie już przypadki jak ten "kraj" panoszy się w Europie.
  • Odpowiedz
@szurszur: dla mnie słowem wytrych które natychmiast mówi ze mam do czynienia z trollem (lub po prostu idiota) to „ukr” w kontakscie osoby
  • Odpowiedz