Wpis z mikrobloga

Wlasnie liczę z żoną ile będziemy musieli wziąć kredytu w banku żeby postawić dom, damy radę ale przez najbliższe 10 lat muszę conajmniej podwoic swoją pensję i tak sobie pomyślałem że władza celowo nam utrudnia kupno mieszkania żebyśmy mieli motywację do #!$%@? całe życie. Jesteśmy bardziej ambitni i nie wystarcza nam 50m2 w wielkiej płycie więc można nad wykorzystać do harowania na elektorat władzy.
#przemyslenia
  • 4
@Mutare_mundi: pewnie chodziło, ze utrudnia poprzez zmniejszanie wartości pieniądza.
Ja właśnie dziwie się w druga stronę, ze tylu ludziom wystarcza. Tak wiem, ze to zazwyczaj kredyt pod korek, ale jak słyszę w pracy ile kosztują żłobki, ile wydają na zabawki i inne rzeczy związane z dziećmi to jestem pod wrażeniem.
@Mutare_mundi przecież od lat widać że władza służy deweloperom a nie zwykłym ludziom, jakby służyli zwykłym ludziom to by wprowadzili już dawno kataster od 3 mieszkania ale tego nie zrobią bo popyt na mieszkania spadnie. Dodatkowo mnóstwo posłów PO i PiS ma nakupowane po kilka/kilkanaście mieszkan jako zabezpieczenie gotówki więc nie będą działać wbrew swoim interesom.
przecież od lat widać że władza służy deweloperom a nie zwykłym ludziom, jakby służyli zwykłym ludziom to by wprowadzili już dawno kataster od 3 mieszkania ale tego nie zrobią bo popyt na mieszkania spadnie. Dodatkowo mnóstwo posłów PO i PiS ma nakupowane po kilka/kilkanaście mieszkan jako zabezpieczenie gotówki więc nie będą działać wbrew swoim interesom.


@Operator_imadla: aa, że za mało podatków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie, kataster