Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr to ludzie, ktorzy nie wiaza sie z tym co bylo w przeszlosci, lecz sa nastawieni na budowanie przyszlosci. Pamiec o przeszlosci jest bardzo wazna, gdyz niektore wartosci w zaden sposob sie nie zmienieja wsrod ludzi. Bez solidnych fundamentow nie ma czego tworzyc w przyszlosci.
@Vermeerrr pracuje z żydówką która poruszała ten temat i właściwie to od niej się dowiedziałam że w ogóle są tacy ludzie (zawsze myślałam że to jedynie trolle w internetach). no co o nich myślę... podobny sort co wierzy w płaską ziemię i czipy w szczepionkach. nie warto chyba nawet z takimi ludźmi rozmawiać kiedy jest tak #!$%@? dużo dowodów na to że holocaust miał miejsce
@Vermeerrr: Dopóki nie starają się podważać istnienia holocaustu przez np. tworzenie pseudonaukowych treści to nie ma co z nimi dyskutować, trzeba olewać xD. Ten sam poziom odklejenia co wierzenie, że było coś takiego jak "Wielka Lechia". Naukowcy nawet z takimi odklejeńcami nie chcą wchodzić w polemikę, bo byłoby to zejście do poziomu mułu.
@Vermeerrr @szzzzzz
co to znaczy podważanie holokaustu?
Bardziej: "w obozach cierpieli obok Żydów, również inne nacje. A sprawcami holokaustu byli Niemcy."
Czy może: "Papcio aldi był w porządku, o niczym nie wiedział, a w ogóle to żaden Żyd nie zginął w żadnym obozie"

Czytałem, że dla niektórych już pierwszy przypadek jest negowaniem holokaustu, więc chciałbym doprecyzować o czym mówimy.
@szzzzzz no to osoba głosząca takie rzeczy jest zwykłym debilem z zerową wiedzą.
Moja babcia chodziła z numerkiem na ręku i jak dla mnie za głoszenie że niemcy nic złego nie robili należy się porządny oklep a dopiero potem wysłuchanie reszty argumentów.