Wpis z mikrobloga

@Meritneit: po wędrówce nie, ale tak wyglądam gdy się ze mną droczy taka jedna mirabelka nie chcąc się najpierw odnieść do muzycznej wrzutki. Żeby chociaż produkcję pochwaliła, kompozycję, instrumentarium, melodię bądź przeciwnie: zgromiła, obśmiała, powiedziała na ten przykład: ale żeś tym razem paździerz wrzucił. Ale coś tam chyba się musi podobać, bo czasami plusikuje. Tak też wyglądam jak się najem za dużo.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Meritneit: Ty mówisz, że pod napięciem - ja mówię: electro. Chociaż w sumie jak się tak zastanowić nad nazwą gatunku ;) Włącz to sobie, to też taki szpagat zrobisz. Tylko nie za głośno bo sobie rozedrzesz portki.
@Meritneit: powiedz mi koleżanko, jakim sposobem przeszłaś od postowanego numeru Cateriny do rozdartych butów? To z Cateriny wyniosłaś? Rozdarte buty? A mnie się wydaje, że ona tam chyba boso leży na tej okładce. Damn girl!

Edycja: no tak, rozdarte portki, a nie buty. Buty wentylowane. Sam już nie wiem, pogubiłem się. Ja tylko chciałem zapostować przykład syntezy dźwięku w wykonaniu Włoszki.
@Meritneit: wyjątkowo się z Tobą zgodzę, dlatego napisałem, że nie moje - w razie by się ktoś chciał tu napalić ;) Ale mam wrażenie, że się chyba jakiś offtop robi. Nie wiesz może dlaczego? :>
@Meritneit: dobra śmieszko. Za to damskie się droczenie się (z barierką pod napięciem Ci się nawet udało :)) proponuję żebyś napisała recenzję jakiegoś albumu i umieściła tu na tagu - może być z nowości, ewentualnie z ostatniego roku. Tag pilnie potrzebuje reanimacji, rozumiesz? Może nowy Clark? Nie miałem jeszcze czasu się wsłuchać dobrze, jedynie pobieżnie. Wspomniany Clark może Ci podejść, bo - uwaga, uwaga - udziela się tam wokalnie i to