Wpis z mikrobloga

  • 21
@lewymaro: mi8 na fabrycznym sofcie i śmiga ok. 5 letni fon, nie zmienię aż się nie zepsuje bo on mnie kosztował 1300 złotych za flagowca, teraz za flagowca Xiaomi musiałabym zapłacić ponad 5 koła xd
  • Odpowiedz
@lewymaro: Wymieniałeś baterię? Bo ten model dalej fajnie daje radę, nie ma wkurzajacego notcha, tylko muszę nosić ze sobą powerbank, bo po 4 latach bateria trzyma żenująco krótko
  • Odpowiedz
  • 2
@xqwzyts a jak z łatkami z zabezpieczeniami? ja dlatego zrezygnowałem z Xiaomi bo wsparcie dla tych telefonów to śmiech na sali. Do niedawna miałem pixela 4a gdyby nie problemy z baterią i slotem USB nawet po wymianie nadal bym go używał.
  • Odpowiedz
@SpasticInk nie drażni cię brak historii połączeń w iPhone, gdy wejdziesz do dowolnego zapisanego kontaktu? Owszem można podejrzeć listę ostatnich połączeń ale ona chyba jest ograniczona do iluś wpisów (?). Gdybym w kołchozie często rozmawiał przez telefon służbowy olałbym iPhone. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ImperiumCienia: Też bym tak robił ale po dwóch latach zawsze coś zdechnie. A to bateria trzyma kilka razy krócej jak w nowym, a to głośnik padnie, a to gniazdo ładowania szwankuje...
  • Odpowiedz
@drzewko94 z czego robią te iPhony że trzeba je co roku wymieniać?

miałem xioami mi 10t kupionego na premierę i po zmianie na Xiaomi 13 po za krócej trzymającą bateria na 13 nie widzę różnicy w działaniu xD
  • Odpowiedz