Wpis z mikrobloga

@Aokx: A na pewno to jest bekazlewactwa a nie na odwrót? Jednego i drugiego nie wiedziałem. To pierwsze nawet nie wiem co to.
Ale odnosząc się do Cuties. Filmy nigdy nie był tylko rozrywką. Z opisów widać, że nie jest nim również Cuties. Czy pokazuje seksualizację dzieci? Tak. Czy jest promocją seksualizacji dzieci? Nie wiem bo nie widziałem. Ale z opisów wynika, że niekoniecznie.
No chyba że się twierdzi, że firmy
@Dragonan: ale czemu ty używasz logiki do kuca. On swoje wie i go nie przekonasz bo on nie chce być ani przekonany ani zweryfikować postawionej tezy, on chce dosrać lewicy i tyle. Mimo ze gada bzdury, że lewica nie ma z tym nic do czynienia etc to dla niego nie ważne.
@Izanagi013: @open_or_die a wy oglądaliście film? Bo z tego co kojarzę to to była nagonka seksualizację dzieci. Wyszło średnio, bo do mediów przebiły się głównie te sceny (tutaj kwestia, czy w ogóle ten film powinien tak wyglądać) i kuce miały pożywkę, ale on w żaden sposób nie promuje pedofilii xD Jest dokładnie odwrotnie.
@open_or_die: jeśli na tych screenach jest coś co wzbudza w tobie pożądanie to jest z tobą coś nie tak. Film opowiada się właśnie przeciw seksualizacji młodych dziewczyn ale widocznie go nie widziałeś