Wpis z mikrobloga

@SUBAGAZI: jeszcze przez tydzień nie mogę, ale już szukam materiałów. Zawsze lubiłam uczyć się ze szkolnych podręczników bo tam było trochę gramatyki i trochę słownictwa, ale z nie wiem. Muszę zastanowić się jakiej książki użyć jako podstawy.
  • Odpowiedz
Też są ludźmi, tylko trochę gorszymi


@poorepsilon:

Patusy bywają lepszymi ludźmi ponieważ wyznają proste zasady i nie knują intryg. Czasami drą mordy albo coś zdemolują, ale nie mam im tego za złe
  • Odpowiedz
Patusy bywają lepszymi ludźmi ponieważ wyznają proste zasady i nie knują intryg.


@basalyk44: #!$%@? za nie ten szalik w sumie jest bardzo prostą zasadą, tez ich w takim razie szanuję-bardziej niż inteligentów.
  • Odpowiedz
@basalyk44: jak ci zdemoluja nowe auto, będą co noc budzić dziecko albo rozpiżdżą świeżo wyremontowana klatkę za która będziesz płacić jeszcze 5 lat to inaczej pomyślisz
  • Odpowiedz
  • 1
@basalyk44

>Też są ludźmi, tylko trochę gorszymi


@poorepsilon:


Patusy bywają lepszymi ludźmi ponieważ wyznają proste zasady i nie knują intryg. Czasami drą mordy albo coś zdemolują, ale nie mam im tego za złe


xD czyli wiemy jak sobie to wyobrażasz. Rzeczywistość jest jednak trochę inna.
  • Odpowiedz
Patusy bywają lepszymi ludźmi ponieważ wyznają proste zasady i nie knują intryg. Czasami drą mordy albo coś zdemolują, ale nie mam im tego za złe


@basalyk44: tak, tylko jak się nie spodobasz osobie w miarę inteligentnej to zostaniesz zignorowany, w przypadku patusów nigdy nie wiesz co tam się w głowie rozkręci
  • Odpowiedz
@basalyk44: nie knują intryg xD? Oni tym żyją, tam każdy sebix i kazda grupa znajomych ma taka opozycyjna i kiedy się na siebie natykają to jest dym. Każdy patus ma tez byłego kolegę który go w jakiś sposób #!$%@?.
  • Odpowiedz