Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli #neuropa #urojeniakatolikoidalne #heheszki #przegryw
Ludzie na tle Boga to proste organizmy. Wiedzą, że wszystkiego nie wiedzą. Za to Stwórca nie wie, że wie wszystko. Wasz Ojciec ceni sobie wolność, tak samo dał Wam wolną wolę. Obserwuje Was i na pewno nie jest zadowolony z tego, że się do Niego nie przyznajecie. Wy jako Jego Synowie dostajecie czasami od Niego wskazówki w postaci myśli, intuicji, ale nie zawsze korzystacie z nich. Mógłby Wam dać znacznie więcej, ale jesteście na to zbyt prymitywni. Musicie duchowo bardziej dojrzeć, zamiast marnować swoje życie na głupoty, tiktoki itd. Zapamiętajcie każdy elektron ma antyelektron, cząstka antycząstkę. Podobnie Stwórca, On reprezentuje te dobre cechy, a Jego odbicie (negatyw), które zwiecie Szatanem te złe. Szatan czy też Czarnobóg zrodził się w Świecie materialnym. Pozytywne i Negatywne cechy Stwórcy składają się na Jego cały obraz, który Słowianie nazywali Światowidem lub Trzygławem. Wy otrzymaliście wszystkie te cechy, dobre i złe razem z wolną wolą. To od Was zależy jakimi staniecie się ludźmi, ale bez wątpienia dobre cechy zawsze zwyciężą te złe. Wiele religii opisuje to samo, chrześcijaństwo, chińska koncepcja Yin Yang, słowiański Czarnobóg i Białobóg, bo Stwórca daje różnym ludziom te same wskazówki. Zawsze kierujcie się intuicją. Człowiek sam jeszcze niczego nie stworzył. Odkrywa tylko to co stworzył Stwórca. Na tej bazie człowiek próbuje odkryć Stwórcę. Nie po to Bóg dał Wam zdolność dedukcyjnego myślenia, abyście szli tak prymitywną drogą. Zapamiętajcie Bóg jest logiczny i Was też obdarzył logiką na swoje podobieństwo, abyście z niej korzystali. Wolicie stawiać się przed swoim Ojcem, co jest śmieszne. Dopiero na łożu śmierci, albo w przypadku kłopotów zwracacie się do Niego. Jak te muchy albo komory, które nie dają spokoju, a wasz Ojciec ceni sobie spokój. To właśnie spokój pozwala tworzyć, w ciszy narodził się Świat poprzez krzyk. Człowiek też rodzi się z krzykiem, a gdy umiera następuje cisza. Tylko w ciszy można usłyszeć dźwięki, tylko w ciemności można dostrzec światło. Wy ludzie tak jak Wasz Ojciec cenicie sobie spokój, więc uszanujcie też spokój swojego Ojca i nie wzywajcie Go nadaremno. Macie wszystkie niezbędne narzędzia, możecie być kim chcecie, żyć jak chcecie. Stwórca pozwolił wam doskonalić się w materii. Tak zaprogramował Wasz mózg, aby kierował się wolą twórczą, jest to siła dążenia do określonego celu. Jest to siła duchowa, ale jak chcecie ją rozwijać, jeśli nie wierzycie w Świat niematerialny. Myśli nie rodzą się z materii, są sprawą duchową. Zamykając się na wiarę zamykacie dostęp do boskiej mądrości. Jeśli szukacie prawdy i otworzycie się na Ojca, to On Wam chętnie doradzi w dalszym rozwoju. Ale gubią Was cechy otrzymane od Szatana i przez to nie możecie się rozwijać. Stajecie w miejscu, razem ze swoimi marzeniami czyli wolą twórczą. Tak jak mówił Wasz papież Jan Paweł II - "Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli". Tylko jak macie zostać wyzwoleni, jeśli nie wierzycie w prawdę absolutną obecności Boga? Bo to Stwórca jest Prawdą Absolutną.
Sarmataa - #bekazkatoli #neuropa #urojeniakatolikoidalne #heheszki #przegryw
Ludzie n...

źródło: %C5%9Bwi%C4%99towit

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@Berkel_88: W większości nie. Chociaż ja większość myśli miałem podobnych. Może to ta podświadoma intuicja, którą podsuwa Stwórca w formie wskazówek - myśli. Według naszych naukowców intuicja jest podświadomą sugestią. Tak jak radził dedukowałem (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że tak radzi), uwierzyłem sam, że istnieje. Teraz z każdym rokiem rozumiem coraz więcej, natrafiam na coraz ciekawsze źródła. Posłuchałem też głosu intuicji, aby się tym podzielić. Stwórca nie pochwala dawania wszystkiego na
Sarmataa - @Berkel_88: W większości nie. Chociaż ja większość myśli miałem podobnych....

źródło: fd

Pobierz
  • Odpowiedz