Wpis z mikrobloga

@Pleb12: istnieje jedno slowo ktore ogarnia wszystkie problemy, i ta gowno rada z tego filmiku to calkowita odwrotnosc rozwiazania swoich problemow tylko ich powielenie
A tym slowem jest pokora
@Pavulenko też mi go zaproponowało jakiś czas temu, wolę marnować czas na inne bezużyteczne video. Wystarczy że będziesz stoikiem jak ja bro. Już chyba starczy nam gości co idą pod prąd i nie przestrzegają zasad jak ziomek w Poznaniu czy wyścigowcy z Krakowa.
@Pleb12: terapia z czego niby? Terapia to normickie pierdy, dla ludzi ktorym wmawia sie ze cos z nimi nie tak, ktorym wmawia sie ze musza cos miec kims byc by odnalezc w zyciu spokoj czy satysfakcje. Urodziles sie w swiecie w ktorym masz wszystko za darmo, a nikt tego nie docenia bo brak ludziom pokory. To z braku pokory ludzie sie masochistycznie traktuja.
@programista3k: #!$%@? ludzie, ktorzy maja wiele a
@MikeLitoris: w swoim czasie chodzilem na takie rzeczy gdy bylem glupi i mlody wiele lat. Wiec jakies tam pojecie pewnie wieksze od ciebie mam z pierwszej ręki. Bo to bylo grubo ponad kilka lat chodzenia na takie rzeczy :P