Wpis z mikrobloga

  • 0
@adam-kurzajka: to gospodarstwo rolne, więc raczej pod jdg to nie podchodzi. telefon jest w abonamencie, umowa skończyła się dwa lata temu, aktualnie jest dopiska "na czas nieokreślony".
  • Odpowiedz
@loucas no to raczej nie spółka. Myślę, że bez problemu ogarnięcie u operatora. Tylko pewnie będzie kwestia zmiany oferty i zachowania okresu wypowiedzenia. Udaj się z tatą do punktu operatora i Was poinstruują
  • Odpowiedz
@adam-kurzajka Nie wprowadzaj w błąd. W przypadku firm weryfikacja odbywa się po NIPie, więc nawet jak jest ten sam właściciel JDG i ma prywatny numer, to nie przeniesie go do innej sieci na inne dane.

@loucas W przypadku spółek konieczna jest cesja umowy i dopiero rozpoczęcie procesu przeniesienia. W przypadku gospodarstwa zmiana danych, dodanie nipu i dopiero proces przeniesienia. W przypadku gdy właścicielem gospodarstwa jest inna osoba, to konieczna cesja.
  • Odpowiedz
@loucas: miałem numer na siebie poza Orange i kilka numerów we Flex na JDG i chciałem przenieść do Flexa ten prywatny i dupaaa. Trzeba iść do Orange i sprawdzić czy numer jest na PESEL czy na NIP. Jak na NIP to najpierw konwersja na PESEL, potem zmiana użytkownika.
  • Odpowiedz
@loucas albo cesja albo po taniości tatko zleca przejście na prepaid i z następnym cyklem bilingowym masz prepaida którego przerejestrujecie w salonie za max 25 zeta, to co tu piszą niektórzy to bajki z mchu i paproci
  • Odpowiedz