Wpis z mikrobloga

Widzialem filmik ze zdarzenia. Dziewczyna przeżyła dramat. Na jej oczach jej ex (pewnie zaborczy baran, białorycerz- bo tylko tacy psychole robią takie rzeczy) zastrzelił jej narzeczonego a potem patrząc jej w oczy strzelił se w łeb. To co jej psychika przeszła mi sie w glowie nie mieści.

I tak jak szkoda mi tych młodych w tej furze, bo nawet jeśli on prowadził jak wariat, tak strzał w łeb przez tego frajera uważam, za najlepsze co w swoim życiu zrobił. W ciągu 5 minut popełnił najgorszą i najlepszą rzecz w życiu.

Poszła baba to poszła. Trzeba żyć dalej a nie mordować ludzi.

#poznan #strzelanina #oswiadczeniezdupy
  • 17
  • Odpowiedz
Dziewczyna przeżyła dramat. Na jej oczach jej ex (pewnie zaborczy baran, białorycerz- bo tylko tacy psychole robią takie rzeczy) zastrzelił jej narzeczonego a potem patrząc jej w oczy strzelił se w łeb.


@ChickenDriver: miała zero wpływu na to, no tak.
  • Odpowiedz
Dziewczyna przeżyła dramat.

(pewnie zaborczy baran, białorycerz

strzał w łeb przez tego frajera uważam, za najlepsze co w swoim życiu zrobił

@ChickenDriver: tak trochę TY mi tutaj jak kukoldzik-białorycerzyk brzmisz jednak.
  • Odpowiedz
o co jej psychika przeszła mi sie w glowie nie mieści.


@ChickenDriver: nie mierz wszystkich ludzi swoją miarą.. to jak Ty byś odebrał tą sytuacje nie znaczy że inny człowiek odbierze to tak samo będzie czuł to samo itp.
Ja na zakładaniu że każdy jest dobry ma empatię się przejechałem i to mocno, drugi raz takiego błędu nie popełniłem.
Jest dużo ludzi na świecie kobiety mężczyźni którzy jeszcze by się taką
  • Odpowiedz