Wpis z mikrobloga

Spełniłem swoje największe marzenie a jeszcze idę dalej, życie naprawdę jest piękne, pozdrawiam wszystkich z Santo Domingo, abyście i wy spełniali swoje marzenia jeśli będzie ktoś chciał to za miesiąc dwa mogę zdać relacje z tego jak się żyje na Dominikanie #podrozujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #gownowpis #hiszpanski #karaiby #dominikana #zycie #minimalizm u mnie jest ranek :), pozdrawiam również wiecznie nieszczęsnych i pokrzywdzonych przez los ludzi #przegryw nigdy nie jest późno na zmianę życia na lepsze, na początku trzeba swoje myślenie zmienić :).
  • 8
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: bardzo dobrze, ze realizujesz marzenia! Sam poleciałeś? Jak sobie radzisz na miejscu? Nie ukrywam, ze podoba mi sie koncepcja, ale nie wiem czy umiałbym samemu być na wakacjach i nie czuć się jak przegryw
  • Odpowiedz
@Pavlo389: Ogólnie to nie są wakacje, tu chce spędzić co najmniej 10 lat swojego zycia, na miejscu radze sobie bardzo dobrze narazie zyje w małym pokoju który wynajmuje dopóki nie kupię przyczepy a kąpie się u jednej bardzo miłej ślicznej i uprzejmej latynoski u której na razie spędzam bardzo duzo czasu wolnego na kawie i tak dalej. Dominikańczycy i Dominikanki to są na prawdę bardzo pozytywni uprzejmi ludzie, jeśli masz gorszy
  • Odpowiedz
@DarkZizi: Wiesz człowiek na zmiany potrzebuję na prawdę duzo czasu i na początku musisz w głowie mieć porządek, jeśli jesteś przystojny umięśniony mądry ale siebie traktujesz jak gówno to jesteś gównem bo to sobie podświadomie wmówiłeś, jeśli jesteś brzydki, gruby albo suchoklates ale wmiawiasz sobie ze jesteś zwycięzcą to jesteś mentalnie zwycięzcą i zachowujesz się jak zwycięzca to znaczy nie narzekasz tylko ciągle idziesz w góre, nie odrazu rzym zbudowano mój
  • Odpowiedz