Wpis z mikrobloga

Wypadek pod Gościszewem niedaleko Sztumu (woj. pomorskie). Samochód osobowy z gigantyczną siłą roztrzaskał się o przydrożne drzewo. Skutki są tragiczne. Nie żyją 3 młode osoby, w tym 16-latek. Mamy kolejne ofiary, są wakacje i będzie tego więcej, młodzi wsiadają w auta i się pewnie popisują
Koner1391 - Wypadek pod Gościszewem niedaleko Sztumu (woj. pomorskie). Samochód osobo...

źródło: Screenshot_1413

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
Samochód osobowy z gigantyczną siłą roztrzaskał się o przydrożne drzewo.


@Koner1391: Sam się nie roztrzaskał, dziwi mnie pisanie w tym stylu wszędzie. Debil kierowca się rozwalił a nie samochód.
  • Odpowiedz
@Koner1391: dlaczego kłamiesz, że będzie tego więcej?
Kiedy wszystkie statystyki od wielu lat pokazują, że z każdym rokiem wypadków I trupów jest sukcesywnie mniej.
Kiedyś rozwalali się 4 razy częściej, w ilości trupów również 4 krotnie większej niż obecnie?
  • Odpowiedz
@Koner1391 aż mi się przypomniało jak chyba w 2013 czy 2014 w mojej okolicy banda debili jechała siedmioosobową meganką w 9 osób i też się rozbili na drzewie. Bilans - 7 trupów w wieku 13-17 lat, nawet dekapitacja była. Prowadził 16 latek po alkoholu, szybko ale bezpiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Koner1391: nie tyle mlodzi co debile. To czesto koreluje ze sobą (bo jednak jak ktoś przeżył 40 lat to jest wieksza szansa ze nie jest tego stopnia samobójczym idiotą (albo nial szczęście). Ale zapierdzielanie autem to nie jest cos co da się przypisać pod młodzieńcze wygłupy. 90% młodych jezdzi normalnie, a głośne 10% demoluje ogrodzenia przystanki i drzewa
  • Odpowiedz