Wpis z mikrobloga

Patrząc na te komentarze na temat tego wypadku. Sam w jego wieku (nawet byłem młodszy)jeździłem szybko, dużo szybszymi samochodami po mieście. Gdybym mógł cofnąć się w czasie i spotkać ze mną wsiadającym (albo wysiadającym) z samochodu przy takiej jeździe, to bym sobie tak #!$%@?ł w ryj, że do tego samochodu bym nie miał siły już wejść xD jak ktokolwiek próbuje usprawiedliwiać tego typa to xD jak chcecie sobie jeździć szybko to idźcie na tor się ścigać, albo zorganizujcie sobie gdzieś na zamkniętym terenie drag race. Tylko pewnie na torze większość z was nie miała by szans, bo jednak ściganie się jest trudniejsze, niż wciskanie gazu w mieście xD
#krakow #wypadek #polskiedrogi #szybkoalebezpiecznie
  • 4
@The_Rainman: to samo, od lat jezdze samochodami 300+ mocy i jakos nie czuje potrzeby wykorzystywania tego w miescie. Poza tym biorac pod uwage zuli przechodzacych przez ulice gdzie chca i kiedy chca taka jazda to zwyczajny debilizm. Sa tory, nawet na nich bywalem, zabawa nie jest droga a mozna sie wyzyc za wszystkie czasy.
@The_Rainman absolutnie się z Tobą zgadzam przyjacielu, patrząc na nagranie z tego wypadku, rozumiem co gość chciał zrobić i była szansa powodzenia, jednak wyszedł pieszy na jezdnię i nie udało się, czego konsekwencje były tragiczne. To nie jest wina pieszego, po prostu ten cały Patryk spróbował czegoś, co było za grube i na pewno ja bym się tego nie podjął przy takiej prędkości.
@Sterling_Archer: @RobertWolak: teraz to ja jeżdżę miastowym gownem, za dzieciaka zdążało mi się 500+km sobie jeździć. Była jedna sytuacja gdzie bym komuś się w #!$%@? w bok bo nie umiał oszacować jak szybko jechałem a jechałem chyba 200km/h na ograniczaniu do 40... Po tym mnie odrazu złapała policja i powiedziała, że nie zdążyli mi zmierzyć prędkości ale dali kilka mandatów za wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych itd. To jest czysta głupota.